• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

امسال، 28 هزار متر مربع از معابر خاکی سطح منطقه 3 آسفالت شده است/ تدوام عملیات لکه گیری و آسفالت در معابر

شهردار منطقه 3 شهر ارومیه :

امسال، 28 هزار متر مربع از معابر خاکی سطح منطقه 3 آسفالت شده است/ تدوام عملیات لکه گیری و آسفالت در معابر

شهردار منطقه سه شهر ارومیه گفت: امسال در حدود28 هزار متر مربع از معابر خاکی سطح منطقه شهر ارومیه آسفالت شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، جواد حقیقی با اشاره به اولویت ها در سطح منطقه، بیان کرد:  لکه گیری، جدول گذاری و آسفالت شوارع خاکی به ویژه در شهرک های اقماری و جدید چون شهرک والدین شاهد و فدک  از اولویت های منطقه در سال جاری است .

وی با اشاره به عملیات اجرایی در شهرک والدین شاهد، عنوان کرد:  عملیات اجرایی  شوارع  در شهرک والدین شاهد شامل زیر سازی و آسفالت انجام شده وهمچنان تداوم دارد.

شهردار منطقه سه شهر ارومیه با بیان این که  امسال عملیات لکه گیری معابر در سطح منطقه بیشتر از اسفالت انجام شده است، گفت:  امسال عملیات  لگه گیری معابر در سطح منطقه چون الواج صورت گرفته و همچنان در حال اجرا است.

وی افزود: امسال به میزان  127 هزار و 835 متر مربع یعنی  196 هزار تن  عملیات لکه گیری در معابر مختلف سطح منطقه صورت گرفته است.

حقیقی با اشاره به  آسفالت رویه معابر، عنوان کرد: 19 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه چون خیابان ابوالفتحی و عارف از ابتدای سال جاری تاکنون اسفالت رویه شده است.

وی اظهار کرد:  امسال عمده عملیات آسفالت در شهرک والدین شاهد، شهرک دانشگاه، خیابان مظفری و خیابان سمرقندی صورت گرفته است.

شهردار منطقه 3 شهر ارومیه خاطر نشان کرد:  امسال در حدود28 هزار متر مربع از معابر خاکی سطح منطقه شهر ارومیه آسفالت شده است.

وی با بیان این که عملیات متعدد عمرانی به ویژه لکه گیری و آسفالت در سطح منطقه در حال اجرا است، بیان کرد:  این عملیات تا آغاز بارش ها و فصل سرما همچنان تداوم دارد.

به گفته حقیقی وسعت سطح منطقه سه شهرداری ارومیه  22 هکتار است.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 25 مهر,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (148)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان