• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

امضای تفاهم نامه همکاری بین شهرداری ارومیه و اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی

امضای تفاهم نامه همکاری بین شهرداری ارومیه و اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی

تفاهم نامه همکاری بین شهرداری ارومیه و اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی و با هدف تحقق شهر هوشمند بین محمد حضرت پور شهردار و  سید محسن حمزه لو مدیرکل راه و شهرسازی امضا شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، در راستاي تعامل و همکاري شهرداري اروميه با اداره کل راه و شهرسازي آذربایجان غربی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تفاهم نامه ای جهت تعامل دوسويه و برقراري ارتباط سيستمی هوشمند، برقراري معماري تعامل پذير بين سازمانی و تکريم شهروندان و با هدف تحقق شهر هوشمند اروميه مورد توافق قرار گرفته و به امضاء رسید.
از دیگر اهداف اصلی این تفاهم نامه استفاده از ظرفيتها و حمايتهاي طرفين تفاهمنامه به منظور  برقراري تعامل بين سامانه هاي طرفين، ارائه خدمات غيرحضوري بهينه به شهروندان و اشتراک ديتا، ضرورت شفافسازي در امور و حذف کاغذ و بروکراسی اداري عنوان شده است.
به منظور اجرايی نمودن تفاهمنامه مشترک، شوراي سياستگذاري متشکل از کارشناسان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه و اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی تشکيل و راهبردهاي لازم در جهت اجرايی شدن هر يک از موضوعات مندرج در تفاهمنامه بررسی میشود.
 اين شورا پس از تدوين و تعيين خط مشی و راهبردهاي اجرايی، ماهانه يک بار جلسه اي به منظور ارزيابی عملکرد و پيشرفت روند تفاهمنامه تشکيل میدهد.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 11 شهریور,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (102)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان