• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

انفجار شدید منزل مسکونی در جاده جی جست یک مصدوم برجای گذاشت

انفجار شدید منزل مسکونی در جاده جی جست یک مصدوم برجای گذاشت

انفجار و آتش سوزی در یک منزل مسکونی واقع در جاده چی چست نرسیده به زندان یک مرد را روانه بیمارستان کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی ارومیه، وقوع این حادثه ساعت 7:52 دقیقه صبح امروز توسط همسایگان به سامانه 125 آتش نشانی ارومیه اطلاع رسانی شد که بی درنگ با هماهنگی ستادفرماندهی این سازمان، آتش نشانان ایستگاه 8 و 1 را به محل حادثه در جاده چی چست نرسیده به زندان، راهی شدند.
ابراهیم شاد قوشچی در این زمینه چنین اظهار داشت: انفجار شدیدی صبح امروز دریک واحد مسکونی دو طبقه به مساحت تقریبی ۴۰۰ متر مربع در طبقه همکف آن اتفاق افتاد، شدت انفجار به حدی بود که تمامی شیشه پنجره ها شکسته و نیز قسمت هایی از دیوارهای این منزل فرو ریخته بود که در پی آن چند منزل مسکونی طعمه حریق شده بود و کاملاً شعله ور بود.
وی افزود: هنگامی که به محل حادثه رسیدیم، دود و آتش از پنجره های این واحد مسکونی بیرون می زد و همچنین دود حاصل از آن تمام ساختمان را فرا گرفته بود که خوشبختانه با وقوع این انفجار و آتش سوزی،  ساکنین طبقه اول به سرعت  اقدام به ترک منزل کرده و به خارج از ساختمان رفته بودند.
وی خاطر نشان کرد:  گروه اول از آتش نشانان بلافاصله با رعایت نکات ایمنی، همزمان با قطع برق و گاز ساختمان، با استفاده از دستگاه تنفسی و چند رشته لوله آبدهی به داخل این ساختمان نفوذ کرده و خود را به کانون آتش سوزی که در اتاق این منزل مسکونی بود رسانده و شروع به انجام عملیات اطفاء حریق شدند.
وی تصریح کرد: گروه دوم از آتش نشانان نیز بلافاصله ساکنین طبقه اول که در حیاط این منزل مسکونی بودند را به خارج از ساختمان راهنمایی کردند و همچنین مرد جوان که در لحظه انفجار در محل حضور داشت و از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی و شوک روانی شدید شده بود را پس از خارج کردن از این ساختمان، جهت معاینات اولیه و انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه افزود: آتش نشانان پس از ساعتی انجام عملیات سخت توانستند شعله های سرکش آتش را خاموش و پس از انجام عملیات لکه گیری و اطمینان از عدم برگشت شعله، با تحویل محل حادثه به نیروی انتظامی حاظر در محل به کار خود پایان دادند.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 26 خرداد,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (36)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان