• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

اولویت آسفالت ریزی در ارومیه با کوچه‌های خاکی است

اولویت آسفالت ریزی در ارومیه با کوچه‌های خاکی است

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه گفت: آسفالت ‌ریزی در سطح شهر ارومیه در حال انجام و اولویت با معابر خاکی است که بعد از اتمام کوچه‌های خاکی، آسفالت خیابان‌ها روکش و ساماندهی می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ داریوش نوری  اظهار کرد: سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه در حوزه عمران به آسفالت کوچه و خیابان‌ های شهر ارومیه ورود پیدا کرده و در حال حاضر نیز بخش‌های مختلف شهر در دست آسفالت سازی است.

وی افزود: اولویت اصلی در راستای آسفالت ریزی با کوچه‌های خاکی سطح شهر ارومیه است و بعد از اتمام کوچه‌های خاکی معابر و خیابان‌های دارای آسفالت روکش و ساماندهی می‌شود.

نوری ادامه داد: ساماندهی ورودی‌های شهر ارومیه از جاده سلماس آغاز شد و در حال حاضر نیز ساماندهی جاده چی‌چست در حال اجرا است.

وی گفت: پیاده رو سازی در جاده ساوالان آغاز شده و در جاده سرو نیز پیاده رو سازی و کف سازی انجام شده است و سایر مناطق دیگر نیز در دست اقدام است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه با بیان اینکه بخش خصوصی نیز در آسفالت سازی سطح شهر همکاری دارد افزود: سازمان عمران در بخش پیاده رو سازی در منطقه دیگاله، راهنمایی، خیابان والفجر، در دست اجرا است و پیاده رو سازی در خیابان‌های امامت، دوشابچی خانه، مفتح و جاده سرو به اتمام رسیده است.

 

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 27 مرداد,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (111)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان