• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

ایجاد سامانه پیامکی شورای شهر ارومیه برای پیشنهادات مردمی

ایجاد سامانه پیامکی شورای شهر ارومیه برای پیشنهادات مردمی

رسول اصغرزاده  با بیان اینکه شورای اسلامی شهر ارومیه با هدف ایجاد تعامل بین مسئولان و مردم گام‌های موثری در این زمینه برداشته است، اظهار داشت: از برنامه‌های مهمی که شورای شهر برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ارومیه ارائه کرده است راه‌اندازی سامانه پیامکی به شماره ۵۰۰۰۲۴۵۲۲۲ است.

وی با تاکید بر اینکه با راه‌اندازی این سامانه از نقطه نظرات ارزنده، پیشنهادات سازنده شهروندان در جهت مشارکت و آبادانی شهر ارومیه بهره‌مند می‌شویم، گفت: این عمل برای نخستین بار در شهرستان ارومیه صورت گرفته که مطالب توسط مسئولان برای خدمت مطلوب انجام می‌گیرد.

رئیس شورای اسلامی آذربایجان غربی افزود: به دلیل اینکه این تعامل دو جانبه بوده به تمام پیامک‌های دریافتی به واحد مربوطه ارجاع و پاسخ داده می‌شود.

وی با اشاره به راه‌اندازی این سامانه پیامکی در ارومیه اظهار داشت: هدف از راه‌اندازی سامانه پیامکی ایجاد تعامل تنگاتنگ بین شهروندان و شورای شهر است.

اصغرزاده گفت: رسالت مهم شهرداری و شورای شهر ارومیه بالندگی روزافزون شهروندان، اعضای شورا در امور مشترک و مساعدت در جهت بهبود ،تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان است.

رئیس شورای اسلامی آذربایجان غربی گفت: از اقدامات مطلوب شورای شهر همکاری، همدلی و هم‌فکری در همه زمینه‌ها و انجام وظایف مناسب، کاهش هزینه‌‌ها و انتقال نظرات و پیشنهادات از سطوح پائین به سطح مدیریت با استفاده از سامانه پیامکی اشاره کرد.

وی افزود: تلاش برای نهادینه‌سازی خدمتگذاری به مردم، تکریم ارباب رجوع و اطلاع رسانی سریع و بموقع به شهروندان ارومیه از دیگر اقدامات شورای شهر است.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 12 شهریور,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (517)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان