• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

بارش برف پاییزی منجر به شکسته شدن  500 شاخه درخت شد

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه:

بارش برف پاییزی منجر به شکسته شدن  500 شاخه درخت شد

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت:  برف سنگین پاییزی منجر به شکسته شدن 500 شاخه و شکستگی و سقوط  30 اصله درخت در سطح شهر شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ علی شایگان با اشاره به قطعی برق در سطح شهر، بیان کرد:  بارش زود هنگام برف پاییزی، عدم ریزش کامل برگ های درخت و  در نتیجه ایجاد فشار مضاعف بر روی شاخه ها منجر به شکسته شدن و سقوط آنها و بروز اتصالات در سیم های برق و در نتیجه قطعی در سطح شهر شد.

وی با اشاره به جلسه همفکری سازمان با شرکت توزیع نیروی برق استان طی امروز، عنوان کرد:  در این جلسه تصمیم  بر هرس درختان معابری که احتمال دوباره شکستگی آنها  و  تکرار قطعی برق وجود دارد، شد.

شایگان اظهار کرد:  تمام اکیپ های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری در روزهای برفی در آماده باش کامل قرار دارند و در بارش های اخیر نیز  اقدام به برف تکانی درختان سطح شهر شد .

وی عنوان کرد:  جهت تسریع در امر برف تکانی درختان و پیشگیری از آسیب به درختان و بروز هر گونه مشکل تجهیزات سازمان توسعه یافته است .

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه با اشاره به هرس درختان سطح شهر، بیان کرد: هرس درختان سطح شهر چون درختان  اقاقیا به اتمام رسیده است و  برخی درختان از نگاه تخصصی بعد از اتمام ریزش برگ درخت هرس می شود.
 

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 09 آذر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (83)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان