• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

با استعفای مدیرعامل و سرمربی شهرداری اورمیه موافقت شد

با استعفای مدیرعامل و سرمربی شهرداری اورمیه موافقت شد

محمد حضرت پور با استعفای مدیرعامل باشگاه و سرپرست تیم والیبال شهرداری اورمیه موافقت کرد.

به گزارش آینانیوز، بعد از آنکه این تیم در هفته گذشته لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور برابر تیم نوین کشاورز نتیجه را واگذار کرد، پیمان رضایی مدیرعامل و ابراهیم وطن پرست سرمربی تیم از سمت خود استعفا داده بودند که شهردار اورمیه اعلام نظر خود را به بعد از بازی این تیم برابر میزان خراسان معطوف کرده بود.
حضرت پور شامگاه روز چهارشنبه بیست و هفتم آذر با موافقت خود با استعفای این دو نفر اداره باشگاه و تیم را موقتا به سرپرست و مربی جدید واگذار کرد.
شهردار اورمیه در گفتگو با آینانیوز در خصوص این تصمیم خود و دلیل تاخیر در اعلام نظرش گفت: استعفای مدیرعامل و سرمربی روز بازی با نوین کشاورز به من گزارش شده بود و نظرم این بود که یک فرصت دیگر به ایشان داده شود اما با نتیجه بسیار بدی که این تیم برابر میزان خراسان به دست آورد تصمیم گرفتم تغییراتی در مدیریت و کادر فنی باشگاه داده شود.
به گفته حضرت پور، به طور موقت سرپرستی باشگاه با حفظ سمت به ابراهیم خلیل رضائیه مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه واگذار شد. ضمن اینکه یداله کارگرپیشه موقتا به عنوان مربی تیم شهرداری را در بازی برابر شهرداری بندرعباس که سه شنبه آینده برگزار خواهد شد هدایت خواهد کرد.
شهردار اورمیه همچین از تشکیل هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه خبر داد و گفت: انتخاب مدیرعامل آینده باشگاه را این هیات مدیره برعهده خواهد داشت.

نویسنده: روابط عمومی/جمعه, 29 آذر,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (656)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان