• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

با توسعه تولیدات گل؛ اشتغال زایی و رونق اقتصادی رقم می خورد

با توسعه تولیدات گل؛ اشتغال زایی و رونق اقتصادی رقم می خورد

شهردار ارومیه گفت:  با توسعه تولیدات گل و افزایش گلخانه ها درسطح شهر می توان در جهت رونق اقتصادی و اشتغالزایی گام برداشت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور صبح امروز با حضور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز بیان کرد:   نهمین جشنواره گل ها با هدف معرفی ارومیه به عنوان شهر گردشگر و معرفی ارومیه 2020 و ایجاد شور و نشاط اجتماعی و جذب گردشگر تا 15 اردیبشهت ماه در محل گوللر باغی در حال برگزاری است .
وی با اشاره به برگزاری اختتامیه نهمین جشنواره گل ها اظهار کرد:  اختتامیه نهمین جشنواره گل ها در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان با برگزاری جشن پیشواز از ماه رمضان و اجرای برنامه های فرهنگی به پایان می رسد.
حضرت پور با بیان اینکه شهر ارومیه و استان آذربایجان غربی از ظرفیت های بالقوه ای در جذب گردشگر برخوردار است ، بیان کرد:  می توان با توسعه گردشگری طبیعی و گردشگری مذهبی در این استان زمینه های لازم برای حذب گردشگر را فراهم آورد که در سایه تحقق این مهم باعث رونق اقتصادی و اشتغال زایی شد .
وی با اشاره به ظرفیت های ویژه کشاورزی در آذربایجان غربی و ارومیه، اظهار کرد:  توسعه صادرات محصولات کشاورزی یکی دیگر از اهداف مدیریت شهری ارومیه است و اکنون در سایه تلاش ها برای توسعه صادرات شاهد صادرات محصول هندوانه از ارومیه به نقاط مختلف جهان هستیم بطوری که هرروز 200 تریلی بار هندوانه از اینجا با بسته بندی های ویزه محصول هندوانه به خارج از کشور صادر می شود که این مهم تاثیر بسزایی در رونق اقتصادی شهر داشته است .
شهردار ارومیه با بیان اینکه از بزرگترین بازار مصرف گل برخوردار هستیم، اظهار کرد:  گل یکی از پررونق ترین اقتصادها است و باید از این ظرفیت در جهت رونق اقتصادی در شهر استفاده کرد و می توان با در اختیار گذاشتن گلخانه های گل در اختیار تحصیل کنندگان این قشر در جهت تحقق این مهم گام برداشت  و اخیرا در سایه اقدامات مدیریت شهری گلخانه های زیادی در نقاط مختلف شهر فعال است .
وی عنوان کرد:  امید است با توسعه تولیدات گل و افزایش گلخانه ها در سطح شهر روزی ارومیه نیز به مانند محلات قطب تولید گل در کشور و جهان باشد.
شهردار ارومیه اظهار کرد:  نباید در خلال برنامه های جشنواره های مختلف و اجرای موسیقی اقوام ایران زمین به بحث قومیتی دامن زد چرا که همه شهروندان  درجه یک این کشور هستیم و حقوقمان برابر و در برگزاری چنین جشنواره هایی نباید بحث های قومیتی باشد و باید همگان به همگرایی کمک کنند.
 وی در پایان از شهروندان درخواست کرد که در داشتن شهری زیبا یاریگر شهرداری ارومیه باشند و نسبت به نگهداری و حفظ  گل  و گیاه در منظر شهری نهایت توجه را داشته باشند.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 14 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (223)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان