• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

با حضور مقامات استانی و شهری بزرگترین پروژه شهری شمالغرب کشور در ارومیه افتتاح گردید

با حضور مقامات استانی و شهری بزرگترین پروژه شهری شمالغرب کشور در ارومیه افتتاح گردید

بزرگترین پروژه شهری شمالغرب کشور در شهر ارومیه و با همت شبانه روزی شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه و استانداری و معاونت عمرانی استانداری آذربایجان غربی با حضور حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا حسنی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه و نمایندگان ارومیه در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه، مدیران و معاونان شهرداری ارومیه و جمع کثیری از مردم قدرشناس ارومیه افتتاح شد.

در ابتدای مراسم پرویز جلیلی رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به خدمات شبانه روزی شهرداری گفت: شورای اسلامی شهر ارومیه با سیاست گذاری کلان در امر توسعه شهر ارومیه اقدامات قابل قبولی انجام داده است.

وی با تبریک عید فرخنده قربان و تقدیر از مقام عالی استان اظهار داشت: اگر امروز شاهد توسعه شهر ارومیه هستیم همه حاصل تلاش ها و پیگیری های استاندار محترم و تلاشهای شبانه روزی شهردار و کارکنان شهرداری ارومیه است که جا دارد بنده از طرف شورای اسلامی شهر از تک تک زحمت کشان تقدیر و تشکر نمایم.

در ادامه مراسم ابراهیم صفری، معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه ضمن تبریک عید قربان و خوشامدگویی به حضار و شرکت کنندگان گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید بهشتی پس از 5 سال تلاش جهادگرانه مجموعه شهرداری ارومیه با اعتباری بالغ بر 1740 میلیارد ریال امروز افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: از این پروژه به عنوان فاخرترین پروژه طی 30 سال گذشته در ارومیه نام برده می شود که در 4 قطعه، وسیع ترین مساحت شهر ارومیه را به خود اختصاص داده است.

معاون عمرانی شهرداری ارومیه با بیان اینکه هدف اصلی از  اجرای پروژه مذکور ارتباط غرب رودخانه شهرچایی با شرق و اتصال و تکمیل رینگ میانی ارومیه است گفت: این طرح از میدان امام علی (ع) تا رودخانه شهرچایی، اتصال پل رودخانه ای از ساحل شرقی به ساحل غربی به عنوان بخش دوم پروژه و بخش سوم آن شامل تقاطع غیرهمسطح پل در سه قسمت زیرگذر به طول 600 متر از خیابان دانشکده تا پمپ بنزین، ایجاد میدان دور تقاطع و اتصال امتداد امام علی (ع) با بلوار باهنر بوده و بخش چهارم این پروژه هم از میدان آبیاری تا پل شهید بهشتی شهر ارومیه می باشد.

ابراهیم صفری در پایان سخنانش از استاندار، معاون عمرانی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه، شهردار و مردم در کمک و همیاری به اتمام پروژه عظیم شهید بهشتی قدردانی به عمل آورد.

محمد حضرت پور شهردار ارومیه ضمن عرض خیرمقدم به حضار و تبریک عید قربان گفت: امروز شهر ارومیه با حمایت های استاندار آذربایجان غربی و شورای اسلامی شهر ارومیه درحال رشد و پیشرفت جهانی است.

وی با اشاره به خدمات و تلاش های شبانه روزی و همه جانبه کارکنان و کارشناسان شهرداری ارومیه اظهار داشت: اگر امروز شاهد پیشرفت شهر ارومیه هستیم همه حاصل تلاش های شبانه روزی خادمان شهر ارومیه بوده و هدف اصلی ما ایجاد نشاط و شادابی و حفظ شأن شهر ارومیه است.

محمد حضرت پور با اشاره به ویژگی های مهم مجموعه پل های شهید بهشتی اذعان داشت: یکی از مهمترین ویژگی های پل های شهید بهشتی این است که بر روی آن حداقل 16 تقاطع غیرهمسطح واقع شده است.

شهردار ارومیه همچنین در ادامه افزود: تقاطع های غیر همسطح سوم خرداد، نبوت، زیرگذر جاده دریا، روگذر شهید مدرس و مادر نیز در این مسیر تاکنون احداث شده است.

در ادامه افزود: اگر امروز شاهد بهره برداری از مجموعه پل های شهید بهشتی هستیم همگی مرهون تلاش و کوشش تلاشگران و خدمتگزاران خدوم شهرداری ارومیه، حمایت های استاندار آذربایجان غربی، معاونت عمرانی استانداری، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه است و بنده جا دارد این افتخار بزرگ را به تک تک عزیزان زحمت کش تبریک عرض نمایم.

گفتنی است در پایان مراسم از دست اندرکاران و زحمت کشان پروژه مجموع پل های شهید بهشتی با اهداء لوح تقدیر به عمل آمد.

در خاتمه با حضور مسئولین از تمبر پروژه غیرهمسطح شهید بهشتی رونمایی شد. 


 

 

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 27 مهر,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (2234)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان