• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

با حضور مقامات شهری و استانی صورت گرفت؛ برگزاری آیین اختتامیه دومین جشنواراه انگور در ارومیه

با حضور مقامات شهری و استانی صورت گرفت؛ برگزاری آیین اختتامیه دومین جشنواراه انگور در ارومیه

دومین جشنواره 4 روزه انگور با مشارکت سازمان جهاد کشاورزی، اداره کل فرهنگ و ارشاد، سازمان صنعت و معدن و تجارت، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و استانداری آذربایجان غربی با شهرداری و شورای اسلامی شهر ارومیه با برگزاری مراسم اختتامیه در دهکده ساحلی چی چست ارومیه  به کار خود پایان داد.

دومین جشنواره انگور در ارومیه با هدف معرفی آداب و رسوم سنتی منطقه در ارتباط برداشت و استحصال انگور و ظرفیت‌های گردشگری استان به مسافران داخلی و خارجی با حضور مقامات استانی و شهری در دهکده ساحلی چی چست ارومیه برگزار شد.

نحوه به عمل‌آوری شیره انگور، تهیه کشمش، تهیه سبزه، ورزن و تهیه آبغوره در این جشنواره به صورت عملی برای مهمانان به نمایش گذاشته شد.

در این جشنواره با استفاده از آیین‌های محلی فرهنگ و سنت مردم آذربایجان غربی نیز به نمایش در‌آمد و برپایی نمایشگاه عرضه انگور، کشمش و شیره انگور از دیگر بخش‌های این جشنواره بود.

آذربایجان غربی سالانه با تولید 240 هزار تن انگور در بیش از 50 رقم جزء شش استان اول کشور در تولید این محصول است  و شهرستان ارومیه نیز به عنوان قطب تولید انگور و مشتقات آن  هرسال شاهد صادرات این محصول  به کشورهای همسایه است.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 22 شهریور,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (603)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان