• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

با حکم شهردار ارومیه، مهندس دوستی، معاون برنامه ریزی و حمل و نقل ترافیک شهرداری ارومیه شد

با حکم شهردار ارومیه، مهندس دوستی، معاون برنامه ریزی و حمل و نقل ترافیک شهرداری ارومیه شد

مهندس دوستی با عنوان معاون برنامه ریزی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه معرفی شد.

در جلسه ای که با حضور مهندس بخشایشی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه، مهندس عدل دوست قائم مقام شهردار، مهندس سلامتی معاون خدمات شهری و جمعی از مسئولان شهرداری ارومیه برگزار شد، با قرائت حکم معاونت برنامه ریزی که از سوی شهردار ارومیه ابلاغ شده بود، مهندس دوستی معاون برنامه ریزی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه شد.

در این جلسه نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در خصوص جایگاه و نقش مدیران در سازمان ها و معاونت ها گفت: مدیران یکی از سرمایه های اصلی یک نهاد محسوب می شوند و باید سعی کنیم از مدیران استفاده کنیم و از تجربه و کارایی آنان بهره بجوئیم.

مهندس بخشایشی در ادامه افزود: نهادها باید سعی کنند در خصوص آسیب شناسی و نیز تقویت مدیران فعال گام های مؤثری بردارند و در صورت تقویت مدیران می توان به برنامه ها و اهداف مهمتری رسید.

وی از تلاش ها و زحمات مدیران قبلی و فعلی شهرداری ارومیه و معاونت برنامه ریزی و حمل و نقل ترافیک شهرداری ارومیه در جهت ایجاد تعاملات و برگزاری کمیته های آموزشی و حمل و نقل تقدیر و تشکر نمود و گفت: امیدوارم مهندس دوستی همانند مدیران قبلی بتواند گام های موثری در ایجاد برنامه ریزی های مهم و کاهش حمل و نقل ترافیک بردارد و از خداوند متعال موفقیت روز افزون ایشان را خواهانم.

مهندس عدل دوست قائم مقام شهردار ارومیه نیز در ادامه از تلاش ها و زحمات شبانه روزی حوزه معاونت برنامه ریزی شهرداری ارومیه تقدیر و تشکر نمود.

در پایان مراسم با قرائت حکم ابلاغیه، مهندس دوستی به عنوان معاون برنامه ریزی و حمل و نقل ترافیک شهرداری ارومیه معرفی و از تلاش های مهندس بخشایشی تقدیر به عمل آمد.نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 01 مهر,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (1138)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان