• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

با مشارکت شهرداری و مقاومت بسیج شهرستان ارومیه برگزار شد: همایش 10 هزار نفری بسیجیان شهر ارومیه

با مشارکت شهرداری و مقاومت بسیج شهرستان ارومیه برگزار شد: همایش 10 هزار نفری بسیجیان شهر ارومیه

همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) همایش بزرگ 10 هزار نفری بسیجیان شهرستان ارومیه در سالن شش هزار نفری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه در این همایش، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناصری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در واتیکان گفت: امروز مردم کشورهای اروپایی حسرت می خوردند تا مانند ملت ایران دارای روحیه بیداری و توان ایستادگی در برابر قدرت های استکباری باشند.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: امروز مردم جهان به شجاعت و دلاوری ملت ایران اذعان دارند و مردم ایران اسلامی را انسان هایی آزاده و متعهد و صلح طلب می شناسند.

حجت الاسلام و المسلمین ناصری با اشاره به توافقنامه ژنو و فرموده مقام معظم رهبری گفت: مشکل ما با آمریکا، مشکل بنیادین است چون ما خواهان حاکمیت دین خدا در جهان هستیم و آمریکایی ها می گویند باید سیاست ها حاکم بر جهان باشد.

حجت الاسلام و المسلمین ناصری در ادامه افزود: بسیجیان در این دوره از تاریخ انقلاب اسلامی که جنگ از جبهه ها به پشت و کل جامعه کشیده شده است وظایف سختی را بر عهده دارند.

گفتنی است که همایش 10 هزار نفری بسیجیان شهرستان ارومیه با حضور گردان های بیت المقدس، حوزه 9 بسیج ادارات و با مشارکت حوزه های بسیج شهرداری ارومیه و مقاومت بسیج با عزاداری برای سرور و سالار شهیدان و نیز خواندن قطعنامه ای در تجدید پیمان با آرمان های انقلاب و امام راحل و رهبر معظم انقلاب و شهدا برگزار شد.


 

 

 

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 09 آذر,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (686)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان