• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

با نگرش مشارکتی در تحقق مفاد تفاهم نامه ها حرکت خواهیم کرد

با نگرش مشارکتی در تحقق مفاد تفاهم نامه ها حرکت خواهیم کرد

شهردار ارومیه گفت:  با نگرش مشارکتی، خرد جمعی، فرا بخشی و توسعه ای در تحقق مفاد تفاهم نامه ها با هدف عمران شهری و خدمت به مردم گام برمی داریم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ مجید آقازاده در آیین امضای تفاهم نامه همکاری مشترک شهرداری ارومیه با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای،  سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی و شرکت توسعه رفاهی نام آوران ملل ابراز امیدواری کرد که امضا وعقد تفاهم نامه ها در جهت توسعه سیاست ها و برنامه های شهرداری و شورای اسلامی شهر موثر واقع  شود.
به گفته وی جامعه به کمال و تکامل نمی رسد مگر این که فرهنک آن جامعه در تمام زمینه ها ارتقاء یابد.
آقازاده امضای تفاهم نامه همکاری با شرکت توسعه رفاهی نام آوران ملل و استفاده از توان و ظرفیت های این شرکت را در رفع بسیاری از مشکلات شهری بسیار موثرعنوان کرد.
وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با سازمان آموزش فنی  و حرفه ای آذربایجان غربی، گفت:  مقوله تحصیل متفاوت از آموزش است چرا که مفهموم آموزش استفاده از علوم به روز است و در این برهه؛ جامعه و در آن راستا هرسازمانی نیاز به آموزش دارد و با امضای این تفاهم نامه بصورت مشترک گام هایی در حوزه آموزش برخواهیم داشت.
شهردار ارومیه در ادامه سازمان نظام مهندسی ساختمان را یکی از سه پایه توسعه شهری عنوان کرد و گفت:  با امضای تفاهم نامه مشترک همکاری با سازمان نظام مهندسی در تولید مسکن، حذف بوروکراسی های اداری،  کاهش مراجعات مردمی و تسریع در انجام امور حرکت خواهیم کرد.
شهردار ارومیه ابراز امیدواری کرد که با نگرش مشارکتی، خرد جمعی،  فرا بخشی و توسعه ای  در تحقق مفاد تفاهم نامه ها با هدف عمران شهری و خدمت به مردم گام برمی داریم.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 12 خرداد,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (56)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان