• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

با هدف مبارزه با مواد مخدر صورت می گیرد؛ ایجاد شورایار محلات در شهر ارومیه

با هدف مبارزه با مواد مخدر صورت می گیرد؛ ایجاد شورایار محلات در شهر ارومیه

عضو شورای شهر ارومیه گفت:  با هدف مبارزه با مشکلات محلات شهر ارومیه ، شورایارمحلات در ارومیه ایجاد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، لطیفه مبین، عضو شورای اسلامی شهر ارومیه، در هفتمین جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر ارومیه با بیان اینکه  انسان، محور توسعه پایدار است، اظهار داشت:  دشمنان اسلام درصدد تخریب آن هستند برای مثال نخبگان و افراد فرهیخته جامعه را با آزمون‌های سراسری خود جذب  کشور خود کرده و پیش از اتمام تحصیلات آنها، مغزها و اندیشه‌های آنها را فلج می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد:  انسانی که از مسیر کمال خارج شود ضایعه‌ای بزرگ برای جامعه محسوب می‌شود و در این رابطه باید از تمامی ظرفیت‌های جامعه برای اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر در جامعه بهره گیریم.

مبین افزود: جامعه هنرمندان باید با تولیدات و پیام‌های فرهنگی اثربخش خویش و مربیان با روش‌های فنون تدریس، به آموزش مبارزه با مواد مخدر بپردازند و از سوی دیگر بهره‌گیری از سازمان‌های مردم نهاد برای سالم‌سازی جامعه و اجتماعی کردن مبارزه با اعتیاد بسیار حائز اهمیت است.

وی تصریح کرد: ایجاد مراکز تفریحی و نیز ساخت مجتمع‌های فرهنگی، فراهم کردن خدمات رفاهی و پارک‌های مجهز برای بانوان با هدف پرکردن اوقات فراغت و نیز مدیریت کارآمد فرهنگی از جمله راهکارهای مبارزه با مواد مخدر به شمار می‌رود.

عضو شورای شهر ارومیه با اشاره به لزوم ایجاد شورایارهای محلی در ارومیه، اظهار داشت: این شورایارهای محلی باید از تمامی صنوف باشند تا بتوانند تمامی مشکلات محلات را رصد کنند و در واقع باید از ظرفیت محلات برای رفع مشکلات عمرانی، رفاهی و فرهنگی شهر بهره برد.

وی ادامه داد: هم اکنون مطالعات ایجاد شورایارهای محلی رو به اتمام است تا با این اقدام، تمامی مشکلات جامعه رصد شده و به فکر ایجاد راهکار باشیم.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 24 آبان,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (520)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان