• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

بخش های مختلف طرح جامع حمل و نقل و ترافیک شهر ارومیه عملیاتی شد

بخش های مختلف طرح جامع حمل و نقل و ترافیک شهر ارومیه عملیاتی شد

 معاون حمل و نقل و ترافیک از عملیاتی شدن اکثر بخش های طرح جامع حمل و نقل و ترافیک خبر داد.

به گزارش  مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ سیروس ذاتی بیان کرد:  بر اساس ارزیابی های صورت گرفته و خروجی برنامه عملیاتی طرح مطالعاتی حمل و نقل و ترافیک شهر ارومیه، بیشتر بخش های این طرح  عملیاتی شده و  برنامه ها و پیشنهادات حاصل از آن اجرایی شده است و این پیشرفت خوبی برای شهر ارومیه در این زمینه می باشد. 
وی با اشاره به نتایج دوازده گانه طرح جامع حمل و نقل عنوان کرد:  این دوازده بخش طرح جامع، بخش اصلی آن گسترش شبکة معابر به واسطه رینگ کمربندی و مجموعه تقاطعات غیرهمسطح ( پل های روگذر و زیرگذر) تقریباً به صورت کامل اجرا شده است. 
ذاتی افزود:   ایمن سازی معابر با اجرای طرح های اصلاح هندسی و نصب تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی از پیشرفت چشمگیری برخوردار است.
وی بیان کرد:  در بخش هوشمند سازی نیز با هوشمند کردن بیشتر چراغ های راهنمایی تقاطع های سطح شهر و راه اندازی پارکومتر هوشمند، دوچرخه هوشمند و پرداخت الکترونیکی اتوبوس ها گام های عملیاتی خوبی برداشته شده است و پرداخت جامع الکترونیکی سامانه ناوگان حمل و نقل عمومی در مرحله عملیاتی شدن است.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه اظهار کرد: در بقیه ی بخش های این طرح مهم همچون مدیریت پارکینگ و بخش حمل و نقل ریلی و مرکز کنترل ترافیک مطالعات اولیه انجام شده و آماده ورود به فاز اجرایی است.
وی عنوان کرد: در بخش ناوگان حمل و نقل عمومی هم با توجه به شرایط اقتصادی پیش آمده، تقریباً 4 درصد اتوبوس های واحد نوسازی و نزدیک به 30 درصد آنها بازسازی شده است. 
ذاتی افزود: همچنین از سال 93 تاکنون تعداد 874 دستگاه تاکسی  نوسازی شده است.

لازم به ذکر است مطالعات جامع حمل و نقل شهری که به آن طرح جامع حمل و نقل شهری اطلاق می‌شود، نوعی برنامه ریزی بلند مدت است که به هدف طرح و پردازش سیستم حمل و نقل و ترافیک یک شهر مطالعه و تدوین می‌شود. در شهر ارومیه این طرح مطالعاتی از سال 1386 شروع شده و برای بازه زمانی  15 سال تدوین شده است؛ و در نهایت با همکار تمامی حوزه های فنی و اجرایی شهرداری، پلیس راهنمایی و رانندگی و سایر ارگانهای زی ربط عملیاتی شده است.

[EasyDNNnewsLocalizedText:Author]: روابط عمومی/چهارشنبه, 08 مرداد,1399/[EasyDNNnewsLocalizedText:Categories]: [EasyDNNnews:Categories]

تعداد نمایش ها (124)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان