• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

برخورد شدید خودروی سواری با حفاظ روی پل یک مصدوم بر جای گذاشت

برخورد شدید خودروی سواری با حفاظ روی پل یک مصدوم بر جای گذاشت

یک دستگاه خودرو سواری صبح روز پنجشنبه به هنگام حرکت در کمربندی خاتم الانبیاء با یکی از حفاظهای پل برخورد کرد که منجر به مصدومیت راننده آن شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه، به دنبال تماس شهروندان با سامانه 125 در ساعت 7:20 دقیقه صبح روز پنجشنبه، بی درنگ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی ارومیه نیروهای آتش نشانی ایستگاه 2 را به محل حادثه واقع در کمربندی خاتم الانبیاء رهسپارکرد.
ابراهیم شاد قوشچی به نقل از محمد عباسی افسر آماده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این ضمینه چنین اظهار داشت: یک دستگاه خودرو پراید در حال حرکت ناگهان از مسیر اصلی منحرف شد و به شدت با حفاظهای روی پل برخورد کرده بود که بر اثر آن راننده خودرو، مجروح و در داخل اتاقک این وسیله نقلیه محبوس مانده بود.
وی افزود: آتش نشانان به دو گروه تقسیم شده و گروه اول با قرار دادن علایم هشدار دهنده در مسیر اصلی قطع برق وجلوگیری از نشت بنزین این خودرو نسبت به ایمن کردن محل حادثه پرداخته و گروه دوم نیز با سرعت عمل و با استفاده از ست هیدرولیکی نجات مشغول بیرون آوردن راننده مصدوم ازداخل خودرو شدند.
وی خاطر نشان کرد: آتش نشانان در یک عملیات سخت و نفس گیر موفق شدند در مدت زمان کوتاهی راننده گرفتار را از میان آهن های مچاله شده بیرون آورده و برای انجام معاینات پزشکی و انتقال به بیمارستان مصدوم را تحویل تکنسین های اوژانس حاضر در محل حادثه دادند. 
وی تصریح کرد: نیروهای عملیاتی پس از ایمن سازی محیط و انتقال خودرو به حاشیه امن بزرگراه و تحویل محل حادثه به پلیس راهور به عملیات خود پایان دادند و به ایستگاه خود برگشتند.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 05 اردیبهشت,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (87)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان