• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

بررسی بودجه پیشنهادی سازمان آمار و فناوری در کمیسیون عمران و برنامه ریزی

بررسی بودجه پیشنهادی سازمان آمار و فناوری در کمیسیون عمران و برنامه ریزی

جلسه کمیسیون عمران و بر نامه ریزیی و حمل و نقل با حضور رییس شورا ،اعضای کمیسیون ،مدیر مالی شهرداری و مدیر برنامه ریزی شهرداری ارومیه با ریاست رییس کمیسیون دکتر محمدی در خصوص بررسی بودجه پیشنهادی سازمان آمارو فناوری شهردار ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه در این جلسه مدیرعامل سازمان ضمن ارائه گزارش و مشکلات موجود به تشریح بودجه پیشنهادی پرداخت و اعضای کیمیسون نیز در خصوص طرح توسعه کاربری فن آوری اطلاعات ،تامین سیستمهای جامع مالی و اداری شهرداری ، تولید و پشتیبانی سیستمهای تخصصی ، تامین شبکه و سخت افزاری و اینترنت و و برنامه های  مهم در خصوص ایجاد تسهیلات شهری  سوالاتی مطرح و نقطه نظرات خود را اعلام کردند.

 دکتر محمدی رییس کمیسیون عمران وحمل و نقل و برنامه ریزی شورای اسلامی شهر ، در تشریح بررسی بودجه پیشنهادی این سازمان گفت: با توجه به اهمیت این سازمان و به منظور ارتقاء کمی و کیفی سطح خدمات و ايجاد شهروشهرداري الكترونيك  در سال آتی مقرر گردید؛ شهرداری ارومیه نیروهای متخصص در اختیار سازمان قرار دهد ،  تامین وفضای مناسب  برای ساختمان اداری و بودجه تخصیص صد در صد و به موقع در اختیار گذشته شود تا اهداف سازمان تحقق یابد.

همچنین ضمن بررسی بودجه پیشنهادی سازمان آمار و فناوری شهرداری ارومیه به نامه های ارجاع شده به این کمیسیون را بررسی وجهت تصمیمات کلی به صحن شورا ارسال شد .

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 14 بهمن,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (582)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان