• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

برف تکانی درختان برای جلوگیری از شکسته شدن شاخه ها/ شهروندان با برف تکانی درختان مقابل منازل، خادمین شهر را در خدمت رسانی هر چه بهتر یاری کنند

برف تکانی درختان برای جلوگیری از شکسته شدن شاخه ها/ شهروندان با برف تکانی درختان مقابل منازل، خادمین شهر را در خدمت رسانی هر چه بهتر یاری کنند

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداري اروميه گفت: عمليات برف تکانی درختان و درختچه ها جهت جلوگیری از شکسته شدن شاخه ها در سطح شهر در حال انجام است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ علی شایگان  گفت:  عملیات برف تکانی درسطح شهر اروميه با هدف جلوگیری از هرگونه خسارات وارده به فضای سبز وبه دلیل اهمیت حفاظت و نگهداری از درختان و پوشش گیاهی منطقه در حال اجرا است.

وی با بيان اينكه رسیدگی و حفاظت از درختان شهر مهمترین وظیفه سازمان است، بيان كرد: عمليات برف تكان از درختان شهر با نيروهاي فضاي سبز در مناطق پنج گانه و گلمان اروميه  به وسیله چوب مخصوص به طول يك متر با پوشش سر آن با لوله پلي‌اتيلن در حال انجام است.

شايگان افزود:  لوله پلي‌اتيلن به دليل خاصيت انعطاف ‌پذيري و لاستيكي خسارت كمتري به  درختان وارد مي كند.

وي خاطر نشان كرد:  هدف سازمان ازاین اقدامات رفاه حال شهروندان ومقابله باخسارات احتمالی  است و لذا از شهروندان در خواست می شود همچون گذشته یاریگر سازمان باشند.

شایگان بیان کرد:  شهروند ان با برف تکانی درختان مقابل منازل و واحدهای تجاری خود ، به نحوی که به درختان آسیبی وارد نشود، خادمین شهر را در خدمت رسانی هر چه بهتر یاری کنید و از شکسته شدن شاخه ها و تنه درختان جلوگیری کنید.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 29 دی,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (69)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان