• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

برگزاری متمرکز لیگ برتر والیبال، بهترین تصمیم است

برگزاری متمرکز لیگ برتر والیبال، بهترین تصمیم است

برگزاری متمرکز لیگ برتر والیبال، بهترین تصمیم است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ؛ پیمان رضایی عنوان کرد: با توجه به ادامه وضعیت نامناسب شیوع بیماری کرونا و نوع برگزاری لیگ برتر با توجه به سفرهای پیاپی تیم‌ها به صورت هوایی و زمینی، بازیکنان تیم‌ها به این بیماری مبتلا شده و مشکلات زیادی برای برگزاری بازی‌ها رخ خواهد داد.

وی اضافه کرد: در ابتدای مسابقات هم پیشنهاد تیم ما برگزاری متمرکز بازی‌ها در شهرهای دارای زیرساخت مناسب از نظر وجود هتل و سالن بود و در این خصوص شهر ارومیه نیز می‌توانست به‌عنوان میزبان انتخاب شود ولی نظر فدراسیون برگزاری رفت و برگشت مسابقات به صورت عادی بود که همین امر اعمال شد.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه تصریح کرد: متاسفانه تصمیم به یکباره تعطیلی ۲ هفته‌ای لیگ از سوی سازمان لیگ، به بسیاری تیم‌ها به ویژه تیم‌هایی که در هفته هشتم میهمان بودند، ضرر زد زیرا تیم‌ها قبل از این تصمیم، محل اقامت خود و بلیط سفر را تهیه کرده بودند و مجبور شدند هزینه‌ای اضافه بپردازند.

وی خاطرنشان کرد: از سازمان لیگ و فدراسیون درخواست تصمیم مناسب با توجه به همه جوانب و بعد از دریافت نظرات همه تیم‌ها را داریم زیرا اعتقاد داریم تعطیلی ۲ هفته‌ای لیگ نمی‌تواند مشکل همه‌گیری کرونا را حل کند و ممکن است تنها شرایط تیم‌های دارای موارد مشکوک را بهبود ببخشد.

رضایی ادامه‌داد: در تصمیم اتخاذ شده باید به این مورد هم توجه داشت که تیم ملی والیبال سال آینده در المپیک حضور خواهدداشت و بازیکنان باید با شرایط مناسب و آمادگی لازم راهی تیم ملی شوند ضمن اینکه نباید در این بین به باشگاه‌ها نیز ضرری وارد شود.

وی درخصوص وضعیت تیم شهرداری ارومیه گفت: تیم ما مشکل خاصی ندارد و تنها ۴ نفر از کادرفنی مشکوک به این بیماری بودند که در حال حاضر قرنطینه هستند.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 24 مهر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (22)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان