• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

برگزاری مراسم سخنرانی مذهبی و قرائت زیارت عاشورا به مناسبت ماه محرم در شهرداری ارومیه

برگزاری مراسم سخنرانی مذهبی و قرائت زیارت عاشورا به مناسبت ماه محرم در شهرداری ارومیه

مراسم سخنرانی مذهبی به مناسبت ماه محرم و قرائت زیارت عاشورا در نخستین پنج شنبه از ماه محرم سال 1397 در نمازخانه شهرداری ارومیه برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛ ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر و ماهی است که در آن امام حسین(ع) و یاران وفادارش در راه اسلام و زنده نگه داشتن دین واقعی و جهت جلوگیری از انحرافات به شهادت رسیدند تا این پیام را به جهانیان و نسل های آینده برسانند که ظلم و ستم و باطل نباید از سوی آزادیخواهان و مسلمانان واقعی مورد پذیرش قرار گیرد.

از این رو شهرداری ارومیه به مناسبت ایام محرم و سوگواری امام حسین(ع) برنامه های مختلفی از جمله عزاداری های خیابانی، سیاهپوش کردن شهر و جانمایی های المان هایی با مفاهیم عاشورا، مراسمات قرائت زیارت عاشورا و سخنرانی های مذهبی و سایر برنامه های فرهنگی-اجتماعی و هنری را در برنامه های  خود قرار داده است.

امروز پنج شنبه 22 شهریورماه مراسم سخنرانی مذهبی و قرائت زیارت عاشورا در نخستین پنج شنبه از محرم سال 1397 در نمازخانه شهرداری مرکزی ارومیه برگزار شد.

سخنران این مراسم حجت الاسلام والمسلمین کفیلویی از روحانیان برجسته شهر و استان بود که  در جمع مدیران و کارکنان شهرداری به بیان نکاتی از فلسفه قیام عاشورا و ضرورت برگزاری پرشور و مردمی مراسمات ماه محرم پرداخت.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 22 شهریور,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (113)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان