• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.



نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری





ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

برگزاری مسابقات والیبال کارکنان شهرداری ارومیه به مناسبت ایام الله دهه فجر

برگزاری مسابقات والیبال کارکنان شهرداری ارومیه به مناسبت ایام الله دهه فجر

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه با اعلام برگزاری مسابقات والیبال کارکنان شهرداری ارومیه به مناسبت ایام الله دهه فجر گفت: این مسابقات با شرکت 20 تیم  درچهار گروه 5 تیمی كه از هر گروه 2 تیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود میکند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، محمدعلی نوری با بیان این که برای اولین بار مسابقات والیبال کارکنان شهرداری ارومیه به مناسبت ایام الله دهه فجر از سوی معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه در سالن نور شهرداری ارومیه برگزار می شود،گفت: این مسابقات با شرکت 20 تیم  درچهار گروه 5 تیمی كه از هر گروه 2 تیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود میکند.

وی با اعلام این که بعد از مسابقات یک  چهارم، مرحله نیمه نهایی و بعد نیمه نهایی رده بندی و فینال برگزار خواهد شد، بیان کرد:مسابقات والیبال کارکنان شهرداری ارومیه از یک بهمن ماه 1397 شروع و تا اواسط اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

به گفته معاون ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه افزایش شور و نشاط مابین همکاران شهرداری اولویت اصلی برگزاری این چنین مسابقات از سوی معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه می باشد.

نوری گفت: معاونت ورزشی سازمان درصدد اجرای برنامه های متنوع ورزشی مابین کارکنان شهرداری و خانواده هایشان در زمینه غنی سازی اوقات فراغت است .

معاون ورزشی سازمان از  شهردار ارومیه و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه و تمامی عوامل اجرایی به سبب همراهی دراین مسابقات  تقدیر و تشکر کرد.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 03 بهمن,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (247)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان