• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

برگزاری چهارمین جلسه کمیته نظارت بر سامانه های پایش تصویری استان در شهرداری ارومیه

برگزاری چهارمین جلسه کمیته نظارت بر سامانه های پایش تصویری استان در شهرداری ارومیه

چهارمین جلسه کمیته نظارت بر سامانه های پایش تصویری استان با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی و مسئولان ارشد استانی به میزبانی شهرداری ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، در این جلسه محمد حضرت پور شهردار ارومیه، تقویت سامانه های پایش تصویری استان بستر بزرگی برای تأمین امنیت جامعه بر شمرد و گفت: احساس امنیت از خود امنیت مهمتر است و تحقق ایجاد سامانه های پایش تصویری ضمن اینکه نظارت بر روند عبور و مرو شهری و استانی را تحقق می بخشد می تواند احساس امنیت را در جامعه ایجاد کند.

وی افزود همچنین تحقق این مقوله بستر ناامنی برای کسانی است که امنیت را در جامعه خدشه دار می کند. در این جلسه مصوبات جلسات قبل کمیته نظارت بر سامانه های پایش تصویری مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش سردار شرفی فرمانده انتظامی استان نیز تحقق سامانه های پایش تصویری را عاملی در جهت تسهیل در خدمات رسانی شهری عنوان کرد که افزایش امنیت عمومی را به دنبال دارد.

همچنین سردار سلطانی مدیر عامل شرکت بنیان از شرکتهای وابسته نیروی انتظامی نیز اظهاراتی در خصوص این طرح عنوان کرد.

در این جلسه مسئولان ارشد استانی و ذیربط که در امر سامانه های پایش تصویری نقش دارند، حضور داشتند و نظرات خود را پیرامون این مسئله بیان کردند.نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 09 بهمن,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (691)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان