• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

بزرگترین سرمایه مدیریت شهری اعتماد شهروندی است

قائم مقام شهردار ارومیه :

بزرگترین سرمایه مدیریت شهری اعتماد شهروندی است

قائم مقام شهردار ارومیه بزرگترین سرمایه مدیریت شهری را اعتماد شهروندی عنوان کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ غلامرضا عدل دوست با اشاره به شعار بودجه سال 97 شهرداری ارومیه، بیان کرد:  شعار بودجه 97 شهرداری ارومیه؛ ارتقاء زندگی شهروندی با رویکرد مشارکت شهروندی، مسئولیت پذیری شهروندان و مدیران، اعتماد شهروندی، رضایتمندی و تقویت حس تعلق است.

وی با اشاره به اعتماد شهروندی به عنوان رویکرد مدیریت شهری ارومیه، بیان کرد:  بزرگترین سرمایه مدیریت شهری ارومیه اعتماد شهروندی است که با ارتقاء سطح اعتماد شهروندی بسیاری از مشکلات شهری رفع می شود.

عدل دوست با بیان اینکه رویکرد و هدف اصلی مدیریت شهری، زیست پذیری وارتقاء کیفیت زندگی شهروندان است، گفت:  در دسترس بودن خدمات و کیفیت زندگی شهری از جمله ویژگی های پایه ای شهرهای زیست پذیر است.

وی افزود: زیست شهری هنگامی تحقق می یابد که شهرها پایدار باشند و پایداری شهری زمانی محقق می شود که واجد چندین جنبه از جمله قابل زیستن است.

قائم مقام شهردار ارومیه با اشاره به  مقوله توسعه و رشد در یک شهر پایدار، عنوان کرد:  رشد با بررسی کمیت ها و توسعه با بررسی کیفیت باعث ارتقای زندگی شهروندی می شود.

وی با بیان اینکه توسعه پایدار بهبود شرایط زندگی شهروندی را به ارمغان می آورد، بیان کرد:  پایداری محیط زیست، مدیریت انرژی، توسعه حمل و نقل عمومی،  مدیریت پسماند،  توسعه فضای سبز،  پایداری اجتماعی  در قالب  مشارکت شهروندی، حقوق شهروندی، نظارت همگانی و  پایداری اقتصادی  از جمله موارد مهم برای رسیدن به توسعه پایدار است .

معاون معماری و شهرسازی شهردار ارومیه درامد را از چالش های  مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: با اتکاء تنها به درامدهای چون عوارض و پروانه ساخت با گذر زمن نمی توان رو به جلو حرکت کرد و باید به سمت کسب درامدهای پایدار چون جذب سرمایه گذار قدم گذاشت.

وی با تاکید بر اینکه توسعه پایدار نیازمند درامد پایدار است، اظهار کرد:  درامد پایدار در سایه مشارکت پذیری و  مسئولیت پذیری شهروندان تحقق می یابد.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 13 آذر,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (137)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان