• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

بزودی؛ غرفه های بازار روز میوه و  تره بار واگذار می شود

بزودی؛ غرفه های بازار روز میوه و تره بار واگذار می شود

رییس سازمان ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و فرآوردهای کشاورزی شهرداری ارومیه گفت:  غرفه های بازار روز میوه و  تره بار و ارزاق عمومی در شهر اورمیه طی آینده نزدیک واگذار می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ غلام رضا حافظی بیان کرد: سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری اورمیه با هدف حذف واسطه ها و برچیدن بساط دستفروشی؛ اقدام به جانمایی 6 بازارچه در خیابان ارشاد 2، خیابان سربازان گمنام 3، خیابان شهید ذاکر، خیابان امین  ابتدای خیابان شهید اصغری ،  بلوار فرهنگیان مقابل پارک فرهنگ  و  خیابان استادان از طریق آگهی مزایده واگذار خواهد کرد.

وی افزود: تثبیت بازارچه های روز موجب توازن نسبت عرضه و تقاضا و دسترسی آسان مردم به بازارچه ها می شود که این امر علاوه برحمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه موجب برچیدن بساط دستفروشان و رفع موانع سد معبر می شود.

حافظی ادامه داد: کلیه اقلام عرضه شده در بازارچه های روز تحت نظر مستقیم بازرسان کمیسیون نظارت است.

وی اظهار کرد:  باتوجه به اینکه این بازارچه ها در شش نقطه با پراکندگی مناسب ایجاد شده سبب روان شدن ترافیک در ایام پیک خرید نوروزی گردیده و بار سفر را در کلیه معابر به صورت یکسان تقسیم می کند که با عملیاتی شدن این طرح شاهد صرفه جویی در وقت و انرژی و انظباط شهری می شود.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و فرآوردهای کشاورزی شهرداری ارومیه گفت: امیدواریم با برچیدن بساط واسطه گری ، دستفرشی   و نیز با تثبیت جایگاه این بازارچه ها، کیفیت و قیمت میوه و اقلام دراین شهرمتعادل شود.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 21 بهمن,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (129)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان