• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

بهره برداری از فاز چهارم تولید مصالح شن ، ماسه و آسفالت شهرداری ارومیه

بهره برداری از فاز چهارم تولید مصالح شن ، ماسه و آسفالت شهرداری ارومیه

فاز چهارم تولید مصالح شن ، ماسه و آسفالت شهرداری ارومیه به بهره برداری رسید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، فاز چهارم تولید مصالح کارخانه شن ، ماسه و آسفالت شهرداری با حضور مجید آقازاده شهردار و حسین بخشایشی رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه و رئیس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری و جمعی دیگر از مدیران مورد بهره برداری قرار گرفت.

آقازاده شهردار ارومیه در آئین بهره برداری از این طرح با بیان اینکه سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری یکی از بازوهای اجرایی و مهم شهرداری در امر خدمت رسانی به شهر و شهروندان است گفت: استفاده از پتانسیل های موجود در این سازمان می تواند در رسیدگی به درخواست ها و موارد و مسائل مطرح شده از سوی شهروندان نقش بسزایی را ایفا کند.

معصومی رئیس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری در ادامه ضمن خوش آمد گویی و ارائه گزارشی مختصر از این طرح اظهار داشت : با توجه به گستردگی شهر و لزوم توجه به مطالبات شهروندان در جهت ارائه خدمات عمرانی و نیاز سازمان به افزایش تولیدات خود ، این فاز با تمام امکانات به همت نیروهای داخلی نصب و راه اندازی شد.

معصومی در پایان بیان داشت : با بهره برداری از فاز چهارم این مجموعه روزانه 300 تن به مصالح تولیدی شن و ماسه اضافه گردید که می توان به نتیجه این اقدامات در صرفه جویی و کاهش هزینه در خرید مصالح و تجهیزات این کارخانه اشاره کرد.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 17 فروردین,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (37)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان