• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

به مناسبت ایام الله دهه فجر، شهرداری ارومیه برگزار کرد: افتتاح 1324 میلیارد ریال پروژه های عمرانی و خدماتی

به مناسبت ایام الله دهه فجر، شهرداری ارومیه برگزار کرد: افتتاح 1324 میلیارد ریال پروژه های عمرانی و خدماتی

به مناسبت ایام الله دهه فجر، شهرداری ارومیه با اعتباری بیش از 1324 میلیارد ریال از پروژه های عمرانی و خدماتی بهره برداری کرد.

در این مراسم که با حضور استاندار آذربایجان غربی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه، شهردار و معاونین شهرداری ارومیه و مردم شریف و شهید پرور ارومیه برگزار شد. در ابتدا پرویز جلیلی، رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: امروز نام انقلاب اسلامی در نقطه به نقطه جهان طنین انداز شده است و این حاصل تلاش ها و رهنمودهایی است که رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از خود به یادگار گذاشت.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: مردم ایران با رهبری امام خمینی (ره)، حماسه ای به یاد ماندنی بر جا گذاشتند که نه تنها منطقه را بلکه تمام دنیا را دگرگون کرد و امروز کشورهای اسلامی، انقلاب اسلامی ایران را برای خود الگو قرار داده اند و اگر امروز شاهد پیشرفت و توسعه ایران اسلامی در بخش های فناوری هسته ای، اقتصادی، تکنولوژی، عمرانی، فرهنگی هستیم، همگی حاصل رهنمودهای آن بزرگوار و مقام معظم رهبری است.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: همانطور که می دانید شهرداری ارومیه در جهت حفظ و نگهداری زیبایی شهر و توسعه آن در بخش های عمرانی و خدماتی به طور شبانه روزی تلاش می کنند که بنده به نوبه خود و به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از شهردار، معاونان، مدیران، کارشناسان و کارکنان شهرداری ارومیه قدردانی می نمایم.

وی همچنین در ادامه سخنانش ضمن قدردانی از مردم فهیم و قدرشناس شهر ارومیه در جهت همکاری و همیاری شهرداری ارومیه در اتمام پروژه های عمرانی و خدماتی افزود: امروز با همدلی شما مردم فهیم و شهید پرور شهر ارومیه قدم های مؤثری در راستای روند رشد و پیشرفت شهر برداشته شده است و این حاصل حمایت ها و تلاش های مسئولین کشوری و استانی است که جا دارد از این عزیزان نیز قدردانی نمود.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه با بیان اینکه انقلاب اسلامی هیچ وقت از ذهن و قلب مردم ایران اسلامی و مسلمین جهان پاک نخواهد شد، اذعان داشت: با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری، امروز شاهد افتتاح پروژه های فرهنگی، خدماتی و عمرانی شهر ارومیه با اعتباری بیش از 1324 میلیارد ریال هستیم و تلاش شورای اسلامی شهر ارومیه در سال 93، همچون سالهای گذشته ، توزیع عادلانه خدمات در بین مناطق و تلاش بی وقفه برای توسعه شهر ارومیه خواهد بود.

پرویز جلیلی، رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه، بررسی موضوعات سرمایه گذاری در شهر، تصویب ایجاد شهربازی مدرن، اختصاص 5 درصد از درآمدهای بودجه شهرداری برای توسعه فضای سبز و اتحادیه بارفروشان، تصویب قطعه هنرمندان و شاعران در باغ رضوان ارومیه، اتمام و بررسی پروژه های نیمه تمام و تصویب پروژه های عمرانی را از مهمترین برنامه های شورای اسلامی شهر ارومیه در سال 93 عنوان نمود.


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 19 بهمن,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (782)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان