• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

به مناسبت عید سعید قربان، چهار نقطه از سطح شهر جهت فروش دام زنده اختصاص یافته است

شهردار ارومیه:

به مناسبت عید سعید قربان، چهار نقطه از سطح شهر جهت فروش دام زنده اختصاص یافته است

شهردار ارومیه گفت: امسال، چهار نقطه از سطح شهر جهت عرضه دام زنده به مناسبت عید سعید قربان اختصاص یافته است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور صبح امروز با حضور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز با تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان بیان کرد:  عید سعید قربان عید بندگی، تقوا و تقرب به خداوند است و این روز بهترین فرصت برای  صله رحم و به ویژه دستگیری از نیازمندان است که بدان سفارش بسیار شده است .

 وی با اشاره به مراسم دعای عرفه  از مردم در خواست کرد که در مراسم دعای عرفه  در آستانه عید سعید قربان فردا ساعت 18 در مصلی امام خمینی (ره) حضور پرشور داشته باشند .

حضرت پور با اشاره به تمهیدات شهرداری ارومیه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان در خصوص فروش دام زنده در نقاط تعیین شده ، بیان کرد: امسال شهرداری ارومیه، چهار نقطه از سطح شهر را برای  فروش دام زنده جهت پیشگیری از عرضه و توزیع دام آلوده و کنترل سلامت دام ها با حضور دامپزشکان و نظارت مستقیم پیش بینی کرده است.

وی افزود:  میدان خاتم الانبیاء(ص)- ابتدای جاده چی چست ، بلوار شهید رجایی-جنب ورودی باغ رضوان ، بلوار شهید باهنر –پشت ایستگاه شماره چهار آتش نشانی و پایین تر از روستای جارچیلو –میدان دواب از نقاط پیش بینی شده برای فروش دام زنده توسط شهرداری ارومیه به مناسبت عید سعید قربان  است .

شهردار ارومیه از شهروندان درخواست کرد جهت خریداری دام به محل های پیش بینی شده مراجعه کنند  چرا که در این مکان ها دام با حضور دامپزشک و نظارت مستقیم  به فروش می رسد و همچنین کشتارگاه شهرداری ارومیه از فردا صبح جهت ذبح دام بصورت رایگان با حضور دامپزشک در آماده باش  کامل خواهد بود .

وی با اشاره به برگزاری برنامه های مناسبتی ، عنوان کرد:  به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و همچنین عید سعید غدیر خم برنامه های فرهنگی و جشن تحت عنوان عید تا عید هر روز در در یکی از بوستان شهر با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و بصورت محله محور برگزار می شود .

شهردار ارومیه همچنین با تبریک مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار، عنوان کرد:   17 مرداد ماه  روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه به ویژه رسانه ملی که بصورت شبانه روزی تلاش می کنند تبریک می گویم و اعتقاد دارم که خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای مردم هستند  و اگر کسانی که در عرصه خبر فعالیت دارند بتوانند مطالب را جامع و واضح انتقال دهند به همان اندازه در توسعه شهر نقش خواهند داشت و این یک رسالت بزرگی است که بر عهده خبرنگاران است .

وی شغل خبرنگاری را یک شغل مقدس خواند و گفت: مردم از خبرنگاران انتظار دارند بدون حب و  بغض و بدون وابستگی به هیچ جناح و حزب سیاسی  رابط بین مردم و دستگاهاجرایی باشند.

شهردار ارومیه عنوان کرد: به مناسبت روز خبرنگار و پاسداشت از تلاش های  خبرنگاران شهر ، شهرداری ارومیه  مراسم تجلیل فردا یکشنبه راس ساعت 11 صبح برگزار می کند.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 19 مرداد,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (236)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان