• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

بیش از دو میلیون لیتر برای پاکسازی معابر شهری استفاده شد/ نظارت مستمر ستاد مقابله با کرونا بر نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی در واحدهای تابعه

دبیر ستاد مدیریت بحران(مقابله با کرونا) شهرداری ارومیه:

بیش از دو میلیون لیتر برای پاکسازی معابر شهری استفاده شد/ نظارت مستمر ستاد مقابله با کرونا بر نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی در واحدهای تابعه

دبیر ستاد مدیریت بحران(مقابله با کرونا) شهرداری ارومیه گفت: بیش از دو میلیون لیتر برای پاکسازی معابر شهری استفاده شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، حامد صفاری با اشاره به گزارش عملکرد ستاد مدیریت بحران(مقابله با کرونا) شهرداری ارومیه اظهار کرد: ده جلسه ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری تاکنون برگزار شده است.

وی افزود: همچنین در این راستا کارگروه های هشدار و اطلاع رسانی، ایمنی و بهداشت، تنظیف و پاکسازی فضای شهری، تدفین ، بازرسی و نظارت تشکیل شده است.

دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری ارومیه گفت: از طریق کارگروه اطلاع رسانی تا کنون با بیش از ۲۴۰ هزار مخاطب فضای مجازی ارتباط برقرار شده و آگاهسازی و تنویر افکار عمومی پیگیری شده است.

صفاری ادامه داد: کارگروه ایمنی بهداشت پاکسازی تمامی ادارات شهرداری و سایر ادارات در صورت درخواست را انجام‌ می دهد و همچنین پاکسازی کلیه مراکز  خرید شهر و بازارچه ها اعم از تاناکورا، بازار ارومیه، پاساژهای خیابان امام و سایر خیابانها را انجام داده و می دهد.

وی تصریح کرد: کارگروه تنظیف و پاکسازی فضای شهری ارتباط گیری با سه ارگان سپاه، ارتش و نیروی انتظامی جهت استفاده از ماشین آلات  آب پاش را برعهده داشت که ضدعفونی کلیه معابر اصلی شهر به تفکیک نواحی پسماند به صورت شبانه  و هر شب ۹۰ هزار لیتر  ( آب ژاول) انجام گرفت و کلا ۲ ملیون و یکصد هزار لیتر مخلوط آب و  آب ژاول، ۱۰۰۰ لیتر الکل و ۲۰۰ لیتر کلر استفاده شده است‌.

صفاری یادآور شد: ضد عفونی کوچه ها و معابر فرعی با هماهنگی بسیج و نیروهای مردمی انجام گرفت و در این راستا ضد عفونی کل ایستگاه های اتوبوس، ضدعفونی کلیه مخازن زباله و ضد عفونی ترمینال های شهری، ضد عفونی مناطق آلوده معرفی شده از مرکز بهداشت و ضدعفونی کلیه خانه های سالمند را در دستور کار خود قرار دادیم.

مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری ارومیه اظهار کرد: تحویل محلول ضد عفونی به کلیه  ادارات و سازمانها دهیاری ها و بخشداری ها  از طریق این ستاد انجام گرفته است.

صفاری با تشریح وظایف کارگروه تدفین گفت: آماده سازی قطعه، آماده سازی مواد لازم آهک و کاور برای فوتی ها ، آماده سازی قبور فوتی ها با سایز اعلام شده، هماهنگی با ثبت احوال، پزشکی قانونی و تشخیص هویت جهت مراحل قانونی از جمله اقدامات این کارگروه است.

به گفته وی کار گروه بازرسی و نظارت سرکشی به تمامی ارگانهای زیر مجموعه شهرداری ارومیه و نظارت بر نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی به صورت دوره ای و گزارش به معاونت خدمات شهری با حضور نمایندگان اداره بازرسی ، مدیریت بحران و مرکز سلامت شهرداری را بر عهده دارد.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 15 مرداد,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (74)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان