• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

تا پایان سال 93 صورت می گیرد؛ آغاز عملیات اجرایی رینگ بیرونی شهر ارومیه

تا پایان سال 93 صورت می گیرد؛ آغاز عملیات اجرایی رینگ بیرونی شهر ارومیه

رئیس کمسیون عمران، برنامه ریزی وحمل و نقل شهری شورای اسلامی ارومیه گفت: رینگ بیرونی ارومیه به منظور روان سازی ترافیک با واگذاری ان به سرمایه گذاران تا پایان سال 93 وارد فاز اجرایی خواهد شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، میرعلی محمدی در آئین کلنگ زنی مرکز تجاری رزت با بیان اینکه حضور سرمایه گذاران در شهر توسعه روز افزون را رقم می زند، بیان کرد: مرکز تجاری، خدماتی و رفاهی رزت با سرمایه گذاری شرکت انبوه سازان شهرو مشارکت 38 درصدی شهرداری ارومیه در خیابان سعدی بعد از کلنگ زنی وارد فاز اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به موقیعت مکانی مرکز تجاری، خدماتی و رفاهی رزت در خیابان سعدی ارومیه ، اظهار کرد: با توجه به توسعه شهر ارومیه و وجود شهرک اقماری متعدد در آن و به منظور مدیریت تقاضای سفر و کاهش ترافیک، ساخت این مرکز تجاری به پیشنهاد شهرداری و سرمایه گذار در این نقطه از شهر انتخاب شد.

محمدی به لزوم ساخت سه مرکز تجاری، خدماتی و رفاهی در سه نقطه از شهر ارومیه اشاره کرد و گفت: وجود مراکز تجاری مختلف در نقاط مختلف شهر باعث توسعه متوازن و حرکت، پویایی شهرمی شود.

رئیس کمیسیون عمران، برنامه ریزی و حمل و نقل شورای اسلامی ارومیه با بیان اینکه با توجه به رشد روز افزون جمیعت ارومیه باید پروژه های زیر ساختی با تدابیر و سیاست های شورای اسلامی و شهرداری ارومیه از اکنون برای سال های آتی برنامه ریزی شود اضافه کرد: در این راستا کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری در دوره چهارم شورا تشکیل و این کمیسیون وظیفه جذب سرمایه گذارداخلی و خارجی برای انجام پروژه های عمرانی را دارد.

وی با ابراز امیداری از حضور سرمایه گذاران بیشتری در شهربعد از کلنگ زنی پروژه رزت ، بیان کرد: امیدواریم تمام پروژه های عمرانی شهر با حضور سرمایه گذاران تا 10 سال آینده محقق شود.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 22 مهر,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (1063)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان