• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

تجلیل رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه از سیامند رحمان

تجلیل رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه از سیامند رحمان

رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه طی مراسمی از تلاش ها و زحمات قهرمان وزنه برداری ایران تجلیل به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، شهردار ارومیه در این دیدار که در محل شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار گردید گفت: امروز با حمایت ها و برنامه ریزی های منظم شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه شاهد پیشرفت ورزش شهر ارومیه هستیم و امید می رود در سالهای آینده نیز این پیشرفت ها ادامه یابد.

محمد حضرت پور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به رشادت ها و قهرمانی های سیامند رحمان اظهار داشت: سیامند رحمان جزو ورزشکارانی است که با مدال آوری خود نام ایران اسلامی و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در تمام نقاط دنیا برافراشته است و جا دارد از تلاش های این پهلوان قدردانی نمائیم.

شهردار ارومیه همچنین در ادامه سخنانش از حمایت های شهرداری ارومیه از ورزشکاران و قهرمانان خبر داد و افزود: شهرداری ارومیه در ادامه سیاست های خود و در راستای حمایت از ورزشکاران و پیشبرد ورزش کشور و علی الخصوص شهر ارومیه حمایت های خود را از ورزشکاران اعلام نموده و در این راستا نیز سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه اقدامات مثبتی را در این زمینه انجام نموده است که تیم والیبال شهرداری ارومیه نمونه بارز این حمایت ها و پیشرفت ها است.

گفتنی است که رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه با اهداء لوح تقدیر از زحمات و تلاش های پهلوان و قهرمان وزنه برداری کشور سیامند رحمان تجلیل به عمل آوردند.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 28 اردیبهشت,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (447)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان