• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

تجهیز حمل و نقل عمومی ارومیه به سیستم‌های پرداخت الکترونیک

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری ارومیه:

تجهیز حمل و نقل عمومی ارومیه به سیستم‌های پرداخت الکترونیک

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری گفت:  ناوگان حمل و نقل عمومی ارومیه مجهز به سیستم های نوین پرداخت الکترونیکی کرایه و سامانه مانیتوریتگ می شوند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ رضا مشهدی کشتیبان اظهار کرد: شهرداری ارومیه در نظر دارد نسبت به واگذاری فرصت سرمایه‌گذاری تهیه و اجرای سستم حمل و نقل بار و مسافر شهر ارومیه اقدام کند.

 وی با راه‌ اندازی این سیستم به تعداد تقریبی 4هزار و 400 دستگاه تاکسی و 325 دستگاه اتوبوس مجهز به سیستم های نوین پرداخت الکترونیکی کرایه و سامانه مانیتوریتگ می‌شوند.

مشهدی کشتیبان  عنوان کرد: در این سیستم به تدریج کارت‌های قبلی اتوبوس از چرخه خارج و کارت‌های جدید با تکنولوژی روز جایگزین آنها می‌شوند.

وی با بیان اینکه هدف از راه اندازی این سیستم حذف پول نقد از روند پرداخت کرایه است، خاطرنشان کرد: در فازهای بعدی بخش عمده خدمات شهری با این کارت قابل پرداخت می شود و پروژه حاضر به عنوان زیربنای کارت شهروندی و انجام مقدمات پروژه شهروند الکترونیک نیز خواهد بود.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری ارومیه ادامه داد: شرکت کنندگان فراخوان تا تاریخ 26 تیرماه جاری فرصت دارند تا پروپوزال پیشنهادی خود را براساس ملزومات مندرج در اسناد فراخوان (قابل بارگیری از سایت سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری به آدرس www.investment.urmia.ir   تکمیل و ارائه نمایند.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 10 تیر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (36)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان