• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

تجهیز شبکه معـابر باغ شـهر ارومیه به تابلو های هدایت مسیر

تجهیز شبکه معـابر باغ شـهر ارومیه به تابلو های هدایت مسیر

در آستانه حلول سال نو و آغاز سفرهای نوروزی ، شبکه معابر و تقاطع های باغ شهر ارومیه به تابلوهای استاندارد هدایت مسیر  ، تجهیز شدند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه  ، مهندس مهدی افشین مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه از طراحی  ، ساخت ، اجرا و نصب چهل عدد پایه تابلو هدایت مسیر اعم از پایه های دروازه ای ( بالا سری )  ، صلیبی ، کنسولی ، پرچمی و نصب تعداد 60 عدد تابــلوهای استاندارد « هدایت مسیر » برروی آنها خبر داد .

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه ، خاطر نشان کرد با توجه به نزدیکی به سفرهای نوروزی هم میهنان عزیز که قطعاً یکی از مقاصد گردشگری ایشان ، باغ شهر ارومیه می باشد ، مدیریت شهری نیز در کنار فعالیتهای گسترده عمرانی  ، خود را آماده پذیرایی و میزبانی این عزیزان می نماید .

مهندس مهدی افشین در ادامه افزود : در سالهای گذشته بخشی از شوارع شهر ارومیه به تابلوهای هدایت مسیر مجهز شده بودند و هم اکنون به منظور تکمیل تابلوهای مذکور و راهنمایی گردشگران در ایام نوروز ، به صورت ضربتی با نصب تابلو های جدید در شوارع و تقاطع های اولویت دار با صرف هزینه ای بالغ بر ده میلیارد ريال و پیشرفت فیزیکی 80% توسط پیمانکار طرف قرارداد سازمان در حال انجام می باشد .

 وی افزود : با توجه به گسترش رو به رشد شبکه معابر و تقاطع های غیر هم سطح ، انشاءا... طی سال 93 ، عملیات ساماندهی و تجهیز معابر و تقاطع های باقی مانده به تابلو های هدایت مسیر انجام خواهد شد .   


 

 

 

 

 

 

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 18 اسفند,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (775)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان