• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

تداوم اجرای عملیات عمرانی گسترده در سطح منطقه 5

شهردار منطقه 5  ارومیه عنوان کرد:

تداوم اجرای عملیات عمرانی گسترده در سطح منطقه 5

شهردار منطقه 5  ارومیه گفت: عملیات عمرانی گسترده ای توسط معاونت امور زیربنایی و عمرانی شهرداری  این منطقه با همکاری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه در حال اجرا است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، داریوش نوری با اشاره به پروژه های مختلف عمرانی موجود در سطح منطقه 5 ارومیه اظهار کرد: عملیات عمرانی و اجرایی متعددی در نقاط مختلف منطقه در حال اجرا است و این عملیات با هدف رفاه شهروندان و روان سازی عبور و مرور وسایل نقلیه انجام می شود.

وی افزود: ادامه و تکمیل اجرای عملیات زیر سازی خیابان ۲۰ متری منشعب از خیابان نوری واقع در گلشهر یک از جمله این پروژه هاست.

مدیر منطقه 5 شهرداری ارومیه گفت: زیر سازی کوی ۱۵ خیابان جام جم، تعریض پل سواره واقع در  کوی ۴۱ دانشکده, پوشش نهر نوسود واقع در انتهای خیابان گلبانگ منشعب از گلشهر یک از جمله دیگر پروژه هایی است که از پیشرفت قابل توجهی برخوردار بوده و در حال تداوم است.

نوری یادآور شد: عملیات عمرانی مذکور توسط معاونت امور زیربنایی و عمرانی شهرداری منطقه پنج با همکاری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه در حال اجرا است.

 

 

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 12 آبان,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (111)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان