• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

تراموای شهری همزمان با هفته دولت  در سال جاری  کلنگ زنی می شود

شهردار ارومیه:

تراموای شهری همزمان با هفته دولت در سال جاری کلنگ زنی می شود

شهردار ارومیه اعلام کرد:  تراموای شهری ارومیه شهریورماه امسال همزمان با هفته دولت  کلنگ زنی  و وارد فاز اجرایی می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  محمد حضرت پور با بیان اینکه تراموای شهری ارومیه در راستای توسعه حمل و نقل عمومی برای افق 1404 پیش بینی شده است، بیان کرد:  تراموای شهری به طول 9 کیلومتر به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های شهری مدیریت شهری  همزمان با هفته دولت کلنگ زنی می شود.

وی با اشاره به افق 1404 و تحقق شهر سالم با توسعه حمل و نقل ریلی، بیان کرد:  برابر با کارشناسی های صورت گرفته بهترين راهکار برای توسعه حمل و نقل ریلی در ارومیه راه اندازی ترموای شهری است تراموای که هم اینک 67 درصد شهر هاي دنيا از آن استفاده مي كنند.

شهردار ارومیه با بیان اینکه مطالعات اجرای تراموای شهر ارومیه به اتمام رسیده است، گفت: با راه اندازی تراموای شهری ترافیک در هسته مرکزی شهر کاهش می یابد.

وی در ادامه  با اشاره به کاهش ترافیک و برخورداری شهروندان از یک شهری پاک، بیان کرد:  معضل ترافیک با یک نگاه فرهنگی رفع می شود اگرچه ایجاد زیر ساخت ها  در کنار این مهم ضروری است.

شهردار ارومیه با اشاره به توسعه زیر ساخت ها واجرای پروژه هایی  برای کاهش ترافیک ، بیان کرد:  توسعه حمل و نقل عمومی، و ایجاد حمل و نقل ریلی چون تراموا در کاهش ترافیک صورت می گیرد.

وی با اشاره به نقش شهروندان در کاهش ترافیک ، بیان کرد:  شهروندان هر چقدر استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی جهت تردد را جایگزین وسایل نقلیه شخصی کنند، بسیار در کاهش ترافیک موثر است .

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 24 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (114)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان