• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

تشکیل بانک اطلاعاتی پرسنل شهرداری ارومیه/ نیروهای با انگیزه مورد حمایت قرار می گیرند

مدیر حراست شهرداری ارومیه خبر داد:

تشکیل بانک اطلاعاتی پرسنل شهرداری ارومیه/ نیروهای با انگیزه مورد حمایت قرار می گیرند

مدیر حراست شهرداری ارومیه از تشکیل بانک اطلاعاتی پرسنل شهرداری خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، نادر کاظمی اظهار کرد:  تشکیل بانک اطلاعاتی برای نیروی انسانی شهرداری را در نظر گرفته ایم.

وی افزود: هدف از این بانک اطلاعاتی شناسایی پرسنلی است که هر از لحاظ دارای صلاحیت، امانتداری، تعهد، احساس مسئولیت و تخصص هستند.

مدیر حراست شهرداری ارومیه گفت: معتقد به ساماندهی نیروی انسانی در چهارچوب شناسایی افراد دارای توانمندی هستیم تا بحث جانشین پروری در واحدهای تابعه شهرداری جا بیافتد.

کاظمی ادامه داد: از همه مدیران می خواهم که به جوانان میدان دهیم و نیروی های با انگیزه را مورد حمایت قرار داده و به مسئولان بالاتر از خود نیز معرفی کنند.

وی  در ادامه سخنان خود یادآور شد: همه پرسنل شهرداری باید بکوشند تا خلاق و شئونات اداری به نحو بسیار عالی رعایت شده و در مسائلی همچون رعایت مسائل شرعی و تکریم ارباب رجوع زبانزد در جامعه اسلامی شویم.

کاظمی تصریح کرد: ما انقلاب اسلامی را به آسانی به دست نیاورده ایم و شهدای بسیاری را نیز تقدیم جمهوری اسلامی کرده ایم تا پرچم این نظام مقدس برافراشته بماند و از این رو خود را مدیون این نظام و شهدا می دانیم.

مدیر حراست شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری همیشه تأکید بر مسائل فرهنگی دارند چرا که دشمنان برنامه های ویژه ای برای جوانان به ویژه در فضای مجازی دارند و خانواده ها را هدف قرار داده اند.

کاظمی گفت: از این رو باید الگوهای تعریف شده در خصوص رفتار و اخلاق اسلامی و رعایت شئونات اسلامی به طور حداکثری بیش از پیش عملی شده و تمامی دستگاههای متولی فرهنگی در این راستا ورودی جدی داشته و برنامه های عملی به پیش ببرند.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 19 شهریور,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (104)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان