• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

تشکیل پرونده ممیزی املاک سطح شهر ارومیه / شهروندان توصیه های پیشگیری از آتش سوزی را در پارک جنگلی جدی بگیرند

شهردار ارومیه مطرح کرد:

تشکیل پرونده ممیزی املاک سطح شهر ارومیه / شهروندان توصیه های پیشگیری از آتش سوزی را در پارک جنگلی جدی بگیرند

شهردار ارومیه گفت: در ممیزی املاک سطح شهر، کارشناسان شهرداری با ارائه کارت شناسایی عکس دار ممهور به مهر شهرداری با مراجعه به ملک شهروندان اقدام به متراژ و تهیه اطلاعات و تشکیل پرونده ممیزی می کنند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور صبح امروز با حضور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز با تبریک مناسبت های پیش روی این هفته از جمله هفته دولت به تمامی تلاشگران این عرصه بیان کرد: با آغاز هفته دولت نام و یاد شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر در ذهن ها متبلور می شود و در این هفته کارکارد دولتمردان قضاوت  و بررسی می شود و عملکردشان در ارائه خدمات در ترازوی  مردم  قرار می گیرد.

وی عنوان کرد:  در طول 40 سال گذشته، خدماتی که دولت های مختلف در نقاط مختلف کشور به ویژه در مناطق محروم ارائه داده که این اقدامات  کارنامه درخشان نظام جمهوری اسلامی ایران است و مردم همیشه به عنوان بخشی از این جامعه از تلاش ها بابت ارائه خدمات  تشکر و قدردانی دارند.

شهردار ارومیه در ادامه با تشکر از مردم وهمکاران شهرداری برای حضور در مراسم ترحیم همکار سازمان مدیریت پسماند، بیان کرد: هفته گذشته مرحوم ابراهیم غلامی، همکار مدیریت پسماند در حین انجام وظیفه  بر روی پل میرزای شیرازی  بر اثر بی احتیاطی راننده سواری پژو 206 جان خود را از دست داد .

وی با بیان اینکه امکان نظافت وسط خیابان توسط خودرهای مکانیکی وجود ندارد، افزود: همکار تلاشگر مدیریت پسماند مرحوم غلامی بدلیل  جمع آوری پسماند ریخته شده توسط شهروند بصورت خواسته و یا ناخواسته به جهت حس وظیفه شناسی خود بر روی پل و با بی احتیاطی راننده سواری پژو 206 فوت شده اند .

حضرت پور گفت: بی احتیاطی و یا کم توجهی شهروند در رها کردن زباله در خیابان به جای انداختن آن در سطل زباله منجر به درگذشت همکار تلاشگر مدیریت پسماند و خسارت های معنوی دیگر شد.

وی از مردم و به ویژه رانندگانی که بر روی رینگ میانی رانندگی می کنند در خواست کرد با رعایت احتیاط و حداکثر سرعت به عنوان یک حقوق شهروندی بر روی رینگ رانندگی کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم و با انجام هماهنگی های  لازم با راهنمایی و رانندگی  نسبت به درج سرعت  از آنجایی که  حداکثر سرعت بر روی پل ها 60 است و همچنین نصب دوربین اقدام می شود.

شهردار ارومیه از درگاه خداوند برای مرحوم ابراهیم غلامی، همکار مدیریت پسماند علو درجات و غفران الهی را  مسئلت کرد.

وی در ادامه با ابراز ناراحتی از وقوع حادثه آتش سوزی جنگل های قره داغ، عنوان کرد: امکان وقوع این گونه حادثه در شهر ما هم بدلیل بارش ها کم، افزایش دما  و خشکی گیاهان وجود دارد .

حضرت پور با اشاره به مشکلات و سختی های  تامین آب برای درختان پارک جنگلی  ارومیه، عنوان کرد:  یک بی احتیاطی منجر به وقوع آتش سوزی  در این جنگل نیز می شود آتشی که منجر به نابودی یک سرمایه بزرگ می شود و اگرچه سازمان آتش نشانی در نقاط حادثه خیز در آماده باش کامل است اما از شهروندان درخواست داریم در این جنگل تفریحی و مناطق گردشگری حتما موارد ایمنی را رعایت کنند و در صورت مشاهده هر گونه بی احتیاطی و حادثه ای  به تلفن  125 گزارش دهند تا شاهد از بین رفتن چند هتکار جنگل که وجودش برای زیستن لازم است، نباشیم.

وی در ادامه با اشار به اجرای ممیزی املاک داخل سطح شهرارومیه ، بیان کرد: ممیزی املاک ساختمان ها طبق قانون  هر 5 سال یک بار انجام می شود  لذا کارشناسان شهرداری ارومیه  در این راستا با ارائه کارت شناسایی و با فرم لباس ویژه نسبت به ممیزی املاک اقدام خواهند کرد .

شهردار ارومیه از شهروندان درخواست کرد در هنگام ممیزی املاک نسبت به درخواست کارت شناسی از کارشناسان مدیریت شهری اقدام کنند و در صورت عدم مغایرت و مشاهد موارد مشکوک،  حتما با ارائه گزارش  با سامانه 137 شهرداری  در ارتباط باشند.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 02 شهریور,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (94)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان