• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

تشکیل کارگروه مشترک فاوای کلانشهرها و سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور

تشکیل کارگروه مشترک فاوای کلانشهرها و سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور

در ویدیوکنفرانس فاوای کلانشهرهای کشور که با حضور رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه برگزار شد، کارگروه مشترک فاوای کلانشهرها و سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور به ریاست معاون وزیر فناوری اطلاعات تشکیل شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، جلسه کمیسیون فناوری اطلاعات کلانشهرهای کشور با حضور معاون وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات و رییس سازمان تنظیم مقررات رادیویی به صورت ویدیوکنفرانس برگزار شد.

این جلسه در حوزه زیرساخت های فیبر نوری و درآمدی که شهرداری ها از این طریق می توانند بهره مند شوند برگزار شد و عمده مبحث مورد بررسی توسط شهرداری ها فیبر نوری بود. فیبری که شهرداری ها ایجاد کرده و می  توانند با همراهی سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور برای خود درآمدزایی کنند.

چون تمامی قوانین مرتبط با فیبر نوری، دکل و مباحث مخابراتی در کل کشور زیر نظر سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور است به همین خاطر این جلسه با ریاست این سازمان به صورت مشورتی و ویدیوکنفرانس برگزار و اختیاراتی به سازمان فاوا شهرداری ها اعطا شد تا فیبر نوری را به دیگر FCPها واگذار کنند. 

در این جلسه مصوب شد کار گروه مشترکی بین فاوای کلانشهرها و سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور به ریاست معاون وزیر فناوری اطلاعات ایجاد و به صورت مستمر جلسات این کارگروه تشکیل شود.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 09 آذر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (114)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان