• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

تقاطع غیرهم سطح آذربایجان تا پایان سال جاری گشایش می یابد

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه:

تقاطع غیرهم سطح آذربایجان تا پایان سال جاری گشایش می یابد

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه گفت:  پروژه 4 سطحه تقاطع غیرهم سطح آذربایجان تا پایان سال جاری گشایش می یابد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد کاظم زوار با بیان اینکه در حال حاضر 80 درصد روند ساخت مجموع  تقاطع غیر هم سطح آذربایجان به اتمام رسیده است، بیان کرد:  20 درصد باقیمانده روند ساخت پروژه تا پایان سال به اتمام می رسد.

وی خاطر نشان کرد:  مسیر B3  تقاطع غیر هم سطح آذربایجان از سمت بلوار والفجر به طرف جاده مهاباد طی خرداد امسال افتتاح شد و فاز  اول آن نیز به بهره برداری رسیده است.

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه بیان کرد:  مسیر B4 از سمت بلوار خاتم الانبیاء(ص) تا جاده مهاباد تا یک ماه آینده گشایش می یابد و  مابقی مسیرهای چون مسیر از طرف ساوالان به سمت بلوار خاتم الانبیاء(ص)نیز تاپایان سال جاری به اتمام می رسد.

وی با اشاره به اعتبار مورد نیاز برای بهره برداری پروژه تا پایان سال جاری ، بیان کرد:  برای تداوم پروژه و اتمام آن 30 میلیارد تومان اعتبار نیاز است .

زوار ساماندهی ترافیکی ورود و خروجی شهر، تسهیل ارتباط شهرهای شمال و جنوب استان،  افزایش ایمنی ترافیکی و تردد عرضی عابرین پیاده، اجرای آخرین تقاطع غیر همسطح باقیمانده کمربند میانی شهری ، کاهش تعداد نقاط برخورد رویکردهای ترافیکی و اصلاح نقطه خطرناک ترافیکی، افزایش سطح سرویس تقاطع با کاهش زمان تاخیر ، تراکم وسایل نقیله و افزایش سرعت حرکت از الزامات اجرای پروژه عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: تقاطع غیر همسطح در 4 سطح و 4 فاز با 5 پل روگذر و 2 پل غیرهم سطح از سال 93 وارد فاز اجرایی شد.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 17 شهریور,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (187)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان