• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

تمامی مکاتبات بین شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی الکترونیکی شد

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه :

تمامی مکاتبات بین شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی الکترونیکی شد

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه گفت: از تاریخ ۱۵ مهرماه ۹۹ و در راستای پیشگیری از شیوع کرونا تمامی مکاتبات با اداره کل راه و شهرسازی الکترونیکی و با استفاده از پروتکل ECE صورت می گیرد.
 

به گزارش مدیریت ارتبااطت و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛ یاسر اسدپور گفت: برای کاهش مراجعات بین دو مجموعه تفاهم نامه همکاری شهرداری ارومیه با اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی امضا شد.

وی ادامه داد: از تاریخ ۱۵ مهرماه ۹۹ و در راستای پیشگیری از شیوع کرونا تمامی مکاتبات با اداره کل راه و شهرسازی الکترونیکی و با استفاده از پروتکل ECE صورت می گیرد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات بیان کرد: در فاز اول و با توجه به حجم زیاد مکاتبات و لزوم هماهنگی ، مکاتبات تنها از طریق دبیرخانه شهرداری مرکزی صورت می گیرد و با توجه به ابلاغ این موضوع لازم است دبیرخانه ها هیچگونه مکاتبه و مستنداتی بصورت فیزیکی دریافت یا ارسال نکنند.

وی خاطرنشان کرد:در این راستا آموزشهای لازم از سوی نمایندگان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری به دبیرخانه های مناطق پنج گانه، اداره املاک، معاونت شهرسازی و معماری ارائه شده است.

اسدپور تاکید کرد: در ایام کنونی شیوع کرونا، شهرداری ارومیه تمامی توان خود را جهت اجرای اهداف شهر هوشمند به کار بسته تا شاهد ارائه گسترده خدمات غیرحضوری به مردم و مکاتبات و استعلامات الکترونیکی بین ادارات و شهرداری باشیم.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 07 آبان,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (32)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان