اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

تمام قبور باغ رضوان با اصول فنی مهندسی ۲طبقه شده اند
خانم مریم نقی پور
/ دسته ها: اخبار شهرداری

تمام قبور باغ رضوان با اصول فنی مهندسی ۲طبقه شده اند

به گزارش امورارتباطات سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری ارومیه؛ حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مومن با اشاره به تداوم عملیات احداث قبور ۲ طبقه در باغ رضوان، بیان کرد: در جهت خدمات رسانی و رفاه حال شهروندان و به منظور جلوگیری از هدر رفت زمین، استفاده بهینه و همچنین اجرای مصوبات شیوه نامه جدید سازمان، احداث قبور ۲ طبقه انجام شد.

وی افزود : از ابتدای خردادماه سال گذشته تاکنون به تعداد ۲۱۰۰عدد قبر ۲ طبقه با نظارت مهندس فنی سازمان براساس شیوه نامه جدید مصوب شورای اسلامی شهر احداث شده است.

باعملیاتی نمودن طرح احداث قبور دو طبقه بر اساس اصول فنی و مهندسی در حال حاضر در فضایی به مساحت ۱۹۳۰ مترمربع به تعداد ۲۴۱۲ عدد قبر احداث شده ولی این آمار در گذشته بااحتساب فضایی به مساحت ۲۱۷۰ متر مربع به تعداد ۱۲۰۶ عدد قبر یک طبقه احداث شده بود.

این مهم باعث شده که ظرفیت آرامستان برای دفن اموات حدودا” به دوبرابر برسد و همچنین بر اساس اصول فنی مهندسی بودن این پروژه به میزان ۲۴۰مترمربع از هدر رفت زمین در این مساحت قیدشده در باغ رضوان جلوگیری شده و درحال حاضر نیز ۲۸۵ عدد قبر ۲ طبقه درهمین مساحت فوق الذکر با اصول فنی مهندسی احداث شده است.

Print
47 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان