• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

توسل به شهدا و تبعیت ازمقام معظم رهبری رمز موفقیت در برابر دشمنان

شهردار ارومیه عنوان کرد:

توسل به شهدا و تبعیت ازمقام معظم رهبری رمز موفقیت در برابر دشمنان

شهردار ارومیه در یادواره شهدای حوزه 25  شهید حضرت پور گفت: اینکه رسانه های تفکرات مختلف در پوشش ‌یادواره های شهدا سنگ تمام می گذارند به معنی نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور در چهارمین یادواره شهدای حوزه 25 شهید حضرت پور اظهار کرد: تا زمانی که به شهدا توسل کرده و از مقام معظم رهبری تبعیت کنیم، دشمن هیچکاری نمی تواند انجام داده و تمامی دسیسه های استکبار نقش بر آب می شود.

وی افزود: رسانه ها امروز به خوبی یاد و خاطره شهدا را گرامی داشته و مراسمات و یادواره های مربوط به آنها را پوشش داده و منعکس می کنند.

شهردار ارومیه گفت: شهدا مربوط به جناح خاصی نیستند و قدردانی از آنها وطیفه همگانی است و اینکه رسانه های تفکرات مختلف در پوشش ‌یادواره های شهدا سنگ تمام می گذارند به معنی نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

حضرت پور ادامه داد: در طول 40 سال گذشته برقراری امنیت در کشور بدون جانفشانی های شهدا امکانپذیر نبود و آنها در این راه ایثارگریهای فراوانی کردند.

وی تصریح کرد: تقدیر و تشکر از خانواده های شهدا وظیفه همه مسئولان است.

شهردار ارومیه خاطرنشان کرد: خداوند توفیق به همه مان بدهد تا از مسیر راه شهدا که تبعیت محض از رهبری و خدمتگذاری بی منت است، دور نشویم تا به رستگاری برسیم.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 19 اسفند,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (70)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان