• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

تیم والیبال شهرداری ارومیه هیچ‌زمانی حریفان را دست‌کم نمی‌گیرد

تیم والیبال شهرداری ارومیه هیچ‌زمانی حریفان را دست‌کم نمی‌گیرد

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: در ست نخست بازی امروز، تیم آذرباتری ارومیه عملکرد خوبی داشت چون بازیکنان شهرداری آن‌ها را دست‌کم گرفتند، پس این تجربه خوبی شد تا هیچ‌زمانی حریفان را دست کم نگیریم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه به نقل از خبرگزاری تسنیم؛  هفته هفدهم از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور جام سردار سلیمانی عصر دیروز دنبال شد.
شهرداری ارومیه با هدایت پیمان اکبری امروز موفق شد تا همشهری خود تیم آذرباتری را در سه ست متوالی شکست دهد و همچنان به عنوان صدرنشین رقابت‌ها باقی بماند.
هم اکنون تیم شهرداری با 40 امتیاز از 14 بازی برده و دو باخته پس از تیم سپاهان اصفهان که با یک بازی کمتر با 38 امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفته، در صدر جدول قرار گرفته است.
اما از آن سو شرایط نماینده دوم ارومیه در لیگ برتر چندان مساعد نیست و این تیم حتی با تعویض سرمربی نیز نتوانست در بازی‌های گذشته نتایج چندان امیدوارکننده‌ای کسب کند و با هدایت فرهاد نفرزاده همچنان در قعر جدول 14 تیمی قرار گرفته است.
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه پس از پیروزی تیمش در مقابل آذرباتری اظهار کرد: امروز شرایطی رخ داد که دو تیم همشهری مقابل یکدیگر قرار گیرند و بی‌تردید نتیجه این دیدار برای تیم شهرداری ارومیه بسیار مهم بود چرا که باید هر سه امتیاز بازی را کسب می‌کرد.
پیمان اکبری تصریح کرد: در ست نخست این دیدار، تیم آذرباتری ارومیه عملکرد خوبی داشت چون بازیکنان شهرداری آن‌ها را دست‌کم گرفتند و بنابراین این تجربه خوبی شد تا هیچ‌زمانی حریفان را دست کم نگیریم.
وی با ابراز خرسندی از اینکه نقطه قوت این بازی کسب هر سه امتیاز بود بیان کرد: از اینکه تیم شهرداری ارومیه پیروز میدان شد بسیار خرسند بوده و این تیم برای هفته‌های آینده آماده می‌شود.
 سرمربی تیم والیبال آذرباتری ارومیه نیز پس از شکست تیمش مقابل شهرداری ارومیه این پیروزی را به تیم همشهری تبریک گفت و تصریح کرد: با توجه به اینکه هر دو تیم از یک شهر بودند بازی زیبا و جوانمردانه ای را از خود به نمایش گذاشتند.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 15 دی,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (47)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان