• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

ثبت نام در فراخوان استعدادیابی والیبال الکترونیکی شد/ نوجوانان و جوانان تا 25 تیرماه فرصت دارند

ثبت نام در فراخوان استعدادیابی والیبال الکترونیکی شد/ نوجوانان و جوانان تا 25 تیرماه فرصت دارند

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه گفت: ثبت نام در فراخوان استعدادیابی والیبال الکترونیکی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه؛ یاسر اسدپور گفت: با توجه به اتمام سال تحصیلی و در راستای شناسایی استعدادهای ناب والیبال، پرورش و رشد تیم های پایه و آینده سازی و پرورش بازیکنان، باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه اقدام به فراخوان استعدادیابی والیبال کرد.
وی در این باره افزود: در راستای کنترل شیوع کرونا و برای جلوگیری از تجمع و مراجعه حضوری و ایجاد فرصت برابر برای تمامی هم استانی ها، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات اقدام به ایجاد و توسعه فراخوان بر روی پروفایل شهروندی ارومیه من کرد.
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه اظهار کرد: با توجه به ثبت درخواست ها با استعلام آنلاین از ثبت احوال، بررسی شرایط سنی حضور در فراخوان تیم های نوجوان و جوانان به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به مدارک کاغذی انجام می پذیرد.
اسدپور ادامه داد: لازم به ذکر است این امکان هم بر بستر وب سایت پروفایل شهروندی ارومیه به آدرس  my.urmia.ir و اپلیکیشن موبایل ارومیه من و هم برروی سامانه خدمات الکترونیکی شهرداری ارومیه به آدرس khedmat.urmia.ir تا مورخه ۲۵ تیرماه سال جاری در دسترس عموم خواهد بود.
وی تصریح کرد: سازمان فاوا تمامی تلاش و همت خود را به کار بسته تا مقوله توسعه خدمات الکترونیکی و غیرحضوری را در تمامی حوزه ها شاهد باشیم و در راستای دستیابی به شهر و شهرداری هوشمند با دغدغه مندی حداکثری موضوعات مرتبط در مدیریت شهری را بررسی، هدفگذاری و عملیاتی می کند.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 22 تیر,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (156)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان