• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

جشنواره گلها، تحقق یک شهر سالم و افزایش رونق اقتصادی را رقم می زند

جشنواره گلها، تحقق یک شهر سالم و افزایش رونق اقتصادی را رقم می زند

رییس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: اهمیت به گل و گیاه با برگزاری جشنواره  منجر به افزایش سرانه تولید گل و صادرات آن  و در نتیجه افزایش سرانه درآمد مردم می شود.
 

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد رضا علیزاده امام زاده در افتتاحیه نهمین جشنواره گلها در پارک گوللر باغی بابیان اینکه کارگران رونق دهنده اقتصاد کشور هستند و رفع مشکلات آنها ضروری است یاد آور شد: برگزاری جشنواره گل وگیاه و آموزش نحوه پرورش گل های زینتی و همچنین حضور فعالان این عرصه از استان های زنجان و آذربایجان شرقی قوت قلب برای مسئولان این جشن و شناساندن جشنواره گل وگیاه ارومیه خواهد شد‌.
وی عنوان کرد:  جشنواره گلها  با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و اهمیت به گل و گیاه در حال برگزاری است که این اهمیت به گل و گیاه با برگزاری جشنواره  منجر به افزایش سرانه تولید گل و صادرات آن  و در نتیجه افزایش سرانه درآمد مردم می شود.
رییس شورای اسلامی شهر ارومیه از بانیان این جشنواره که موجبات افزیش روحیه شهروندان در نتیجه تحقق یک شهر سالم و با نشاط در راستای تحقق افق 1404 را فراهم اورده اند نهایت قدر دانی را اعلام کرد.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 14 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (236)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان