• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست  این هفته با محوریت مشارکت شورا با تشکلهای مردمی فعال در زیست محیطی

جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست این هفته با محوریت مشارکت شورا با تشکلهای مردمی فعال در زیست محیطی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر : جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه با حضور اعضاء کمیسیون ، معاونت خدمات شهری ، رئیس اداره درآمدهای عمومی شهرداری ، اعضاء موسسه رفتگران طبیعت ، رئیس هیئت مدیره کنشگران حیوانات در خصوص مشارکت شورا با تشکلهای زیست محیطی شهر ارومیه به بحث و گفتگو پرداختند.

محمد ستارپور، رئیس کمیسیون خدمات شهری ضمن تبریک روز عفاف وحجاب و قدردانی از تلاشهای موسسه رفتگران طبیعت گفت :  یکی از اهداف شورای اسلامی شهر ارومیه حمایت از اینگونه تشکلهای مردمی است و این حرکت بسیار ارزشمند و انسان دوستانه و هرکسی که در این موسسات فعالیت می کند فقط عشق و علاقه آن به محیط زیست می باشد.

کوروش اصلانی عضو هیئت مدیره موسسه رفتگران طبیعت با بیان اینکه این موسسه یک گروه داوطلبانه مردمی که دارای حدود 5000 عضو فعال می باشد در مرداد سال 91 با شعار ما دیگه آشغال نمی ریزیم فعالیت خود را آغاز نموده است.

اهداف برنامه های این گروه را می توان به، آموزش مدیریت زباله به کودکان و نوجوانان ، آموزش تفکیک زباله در مبداء، فرهنگ سازی در مورد زباله کمتر و استفاده نکردن از ظروف یکبار مصرف غیر قابل بازیافت  ، ترویج عدم استفاده از کیسه های پلاستیکی برای خرید و جایگزین کردن کیسه های پارچه ایی  ، پاکسازی مکانهای آلوده به زباله در طبیعت اشاره نمود.

لازم به توضیح است برنامه پاکسازی این گروه عموما در روزهای تعطیل و در دامان طبیعت می پذیرد.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 24 تیر,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (514)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان