• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

جمع آوری کمک های مردمی به زلزله زدگان قطور خوی/شهرداری ارومیه متولی روستای گرناویک شد

شهردار حضرت پور:

جمع آوری کمک های مردمی به زلزله زدگان قطور خوی/شهرداری ارومیه متولی روستای گرناویک شد

شهردار ارومیه از مناطق زلزله زده بخش قطور خوی بازدید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور شهردار ارومیه از مناطق زلزله زده بخش قطور خوی بازدید کرد.

شهردار ارومیه در این بازدید به صورت میدانی از روستاهای زلزله بازدید و با اهالی به گفت و گو پرداخت و نیازهای ضروری و فوری اهالی را مورد بررسی قرار داد.

بنابر پیشنهاد محمد حضرت پور، شهرداری ارومیه کار آواربرداری روستای گرناویک را عهده دار و در بازسازی این روستا نیز کمک خواهد کرد.

وی در این بازدید همچنین پیشنهاد کرد ارگانها و نهادهای متولی و همچنین شهرداری های بزرگ آذربایجان غربی هرکدام کار آواربرداری و بازسازی یک و یا چند روستای مشخص را عهده دار شوند.

حضرت پور همچنین در خصوص اقلام مورد نیاز ادامه داد: مواد غذایی، لوازم گرمایشی، پوشاک گرم، لوازم بهداشتی، چکمه(ضروری)، آب معدنی، مواد شوینده و پتو از جمله اقلام مورد نیاز مناطق زلزله ده است.

وی افزود: شهرداری ارومیه همچنین در میدان انقلاب مقابل ساختمان شهرداری، از امروز اقدام به جمع آوری کمک های مردمی از صبح ساعت 8 تا 8 شب می کند و این کمک ها توسط ماشین آلات و نیروهای شهرداری در مناطق زلزله زده توزیع خواهند شد.

شهردار ارومیه خاطرنشان کرد: در بازدید میدانی مشاهده شد که سپاه، هلال احمر، بخشداری و بنیاد مسکن به طور محسوس و حداکثری در منطقه حضور دارند و به خدمات رسانی مشغول هستند.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 11 اسفند,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (302)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان