• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

جواب مثبت سازمان به درخواست همشهریان

مدیر عامل  سازمان پارکهاو فضای سبزشهرداری اورمیه در گفتگو با خبرنگار ارغوان،  در خصوص اجرای پروژه کاشت لاله در اورمیه گفت: با توجه به تجربه ای که سال 91 در کاشت 30هزار پیازلاله در سطح شهر اورمیه داشتیم ، شاهد شکوفا یی این لاله ها در اردیبهشت سال 91 شدیم که رونق و جلوه خاصی به شهر دادند که درنتیجه  شهروندان خواستار کاشت بیشتر این لاله ها شدند.

مهندس ولی مناف زاده افزود: در راستای درخواست همشهریان؛ سازمان پارکها و فضای سبز برنامه ریزی در خصوص خرید لاله به تعداد انبوه و در تنوع بیشتر را در دستور کار خود قرار داد.

وی ادامه داد: در سال گذشته با تشویق و پیگیریهای شهردار محترم ، سازمان پارکها و فضای سبزبا طی مراحل قانونی و ترک تشریفات مناقصه خرید، وارد مذاکره با شرکت ها شد که درنهایت سازمان با یکی از یک شرکت ترکیه ای، نسبت به خرید 300هزار بوته پیاز اقدام به عقد قرارداد کرد. دراین راستا هیاتی از شهرداری جهت بازدید از کیفیت لاله ها به کشور ترکیه اعزام شدو پس از بازدید دستور بارگیری و حمل آنها به گمرک بازرگان و در نهایت به اورمیه انجام گردید .

مهندس مناف زاده خاطر نشان ساخت: در پایان آذرماه کاشت پیازلاله ها درنهالستان قرا لر آغاز شد وهمچنین در سطح شهربا انجام طراحی محل های کاشت توسط واحد طراحی انجام گرفت  و سپس در پایان آذر ماه توسط مناطق فضای سبز و تولیدات، کاشت گردید.

مدیر عامل  سازمان پارکهاو فضای سبزشهرداری اورمیه در پایان با بیان اینکه این لاله ها با هزینه ای بالغ بر 3میلیارد ریال خریداری شد گفت: مراحل خریداری این لاله ها در تیرماه شروع و با شکوفایی لاله ها در فروردین 92شاهد شهری زیبا و دل انگیز برای شهروندان و مسافران محترم گردید.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 07 مرداد,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (570)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان