• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

حدود ۹ درصد ماموریت‌های آتش‌نشانی ارومیه مربوط به اتفاقات آسانسور است

حدود ۹ درصد ماموریت‌های آتش‌نشانی ارومیه مربوط به اتفاقات آسانسور است

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت:  حدود ۹ درصد ماموریت‌های آتش‌نشانی ارومیه مربوط به اتفاقات آسانسور است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  ابراهیم شاد قوشچی افزود: طی سال جاری یک هزار و ۲۶۰ ماموریت توسط آتش نشانی ارومیه انجام شده که از این تعداد، ۱۰۸ ماموریت مربوط به مشکلات ناشی از آسانسور در مراکز مختلف تجاری، اداری و مسکونی بوده است.

وی با اشاره به افزایش قابل توجه استفاده از آسانسور در ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری گفت: در ۹ ماه نخست امسال، حدود ۹ درصد ماموریت‌های ما مربوط به اتفاقات در این بخش بوده که این رقم همچنان در حال افزایش است.

رییس سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه اضافه کرد: در حال حاضر علاوه بر آتش‌سوزی‌ها در واحدهای مسکونی، با افزایش ماموریت های مربوط به آسانسورهای ساختمانی مواجه هستیم که عمده دلیل بروز این نوع حادثه عدم رعایت ظرفیت آسانسور و قطع برق است.

وی ادامه داد:  رعایت موارد ایمنی مربوط به حضور در آسانسور و استاندارد بودن آسانسورها و همچنین انجام بازدیدهای دوره ای از آسانسور توسط تکنسین های متخصص می تواند در کاهش اتفاقات این بخش موثر است.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 22 دی,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (56)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان