• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

حضور شهردار ارومیه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

حضور شهردار ارومیه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

شهردار، مدیران و کارکنان شهرداری ارومیه در راه پیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن که با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد، حضور یافتند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛  محمد حضرت پور، شهردار ارومیه به همراه مدیران و کارکنان شهرداری  صبح 22 بهمن ماه 98 در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کنار مردم انقلابی در راهپیمایی شرکت کردند.

با وجود بارش شدید برف و برودت هوا در بیشتر شهرهای استان آذربایجان غربی  به خصوص ارومیه مردم غیور، مرزدار و انقلابی با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال ضمن خلق حماسه‌ای دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی زدند.

از اولین دقایق آغاز راهپیمایی در حالی که بارش برف امروز شدت یافته بود مردم با حضور گرم خود در خیابان‌ها و مسیرهای مشخص شده برای راهپیمایی به ندای رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی لبیک گفته در چهلمین سالروز شهادت سردار سلیمانی با امام راحل و آرمانهای والای انقلاب اسلامی و شهدا تجدید بیعت کردند.

مردم ارومیه به همراه اقلیت‌های مذهبی در لباس‌های متحدالشکل با سر دادن شعارهای "مرگ بر آمریکا"، مرگ بر اسرائیل" و شعارهای ترکی" آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی"، " آذربایجان جانباز خامنه‌ای دن آیریلماز"، در راهپیمایی 22 بهمن ماه  در مسیر خیابان امام خمینی (ره) و میدان انقلاب شرکت یافتند.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 23 بهمن,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (186)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان