• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

حمایت مالی شهرداری ارومیه از هیئت بستکبال بانوان

حمایت مالی شهرداری ارومیه از هیئت بستکبال بانوان

مدیر امور بانوان اداره ورزش و جوانان ارومیه گفت: شهرداری ارومیه از هیئت بستکبال این شهرستان حمایت مالی کرده، که این اقدام قابل تقدیر است.

زهرا رنجبر رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: شهرداری ارومیه به هیئت بسکتبال ارومیه کمک مالی کرده است که امیدوار هستیم این قبیل حرکت‌ها در استان بیشتر شده و تداوم پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه در قالب این هیئت ورزشی افراد مستعد و توانمند زیادی مشغول فعالیت هستند، ادامه داد: دختران فعال و علاقه‌مند زیادی نه‌تنها در این رشته بلکه در رشته‌های ورزشی دیگر مشغول فعالیت هستند که در صورت فراهم بودن امکانات می‌توانند به قهرمانی بیاندیشند.

رنجبر رضایی با اظهار به اینکه به طور مستمر برای جذب حمایت کنندگان مالی تلاش می‌شود، بیان داشت: به دلایل مختلف در این امر توفیق چندان زیادی حاصل نمی‌شود، علاقه‌مندان رشته‌های ورزشی با اتکاء به امکانات مختصر، توانایی‌ها و مهارت‌های شخصی ورزش را دنبال می‌کنند.

مدیر امور بانوان اداره ورزش و جوانان ارومیه بر ضرورت نهادینه‌سازی فرهنگ ورزش همگانی و حرفه‌ای در جامعه تاکید کرد و بیان داشت: در حال حاضر شرایط نسبت به گذشته بسیار متفاوت و رضایت‌بخش است، ولی باید بیش از پیش دختران جوان را به این سمت و سو هدایت کنیم.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 03 اسفند,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (724)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان